Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 17:33
Inni też żyli w tym systemie i dla przyjemności i lepszego życia nie szli na służbę obcego państwa, a walczyli i cierpieli dla wolności ojczyzny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie rozśmieszaj niezalogowany
15 maja 2017r. o 18:03
~~ napisał(a): Inni też żyli w tym systemie i dla przyjemności i lepszego życia nie szli na służbę obcego państwa, a walczyli i cierpieli dla wolności ojczyzny.


Gdyby wszyscy inni walczyli komuna nie przetrwała by 45 lat . Tak wszyscy nasiąknęli ja gąbki że komuna ma się dalej dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 18:14
~~nie rozśmieszaj napisał(a):

Gdyby wszyscy inni walczyli komuna nie przetrwała by 45 lat . Tak wszyscy nasiąknęli ja gąbki że komuna ma się dalej dobrze.


Że nasiąknęli to tak, wielu poległo. Komuna trzymała się mocno dzięki właśnie sługusom systemu, ale czas UBowateli mija. Dziś próbują bronić swoich niezasłużonych emerytur, jutro wymrą. Nastąpi spokojniejszy czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
15 maja 2017r. o 18:46
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Karierę w wojsku mógł robić wtedy tylko sługa systemu.


Panie Pawle , a Pan , ile ma lat ? Czyim sługą Pan był i jest teraz ? Jakie szkoły kończył i na rzecz jakiego systemu płacił haracz ? Wtedy Polak zarabiał do 20 dolarów miesięcznie , resztę brał system .Wiadomo jaki.
Człowiek rodzi się w systemie i musi w nim żyć. Jeśli na koniec życia nie musi pluć na lustro jest ok.
Karierę w wojsku robili tylko oficerowie polityczni .Pozostali awansowali .Ile milionów Polaków było w tamtym wojsku ? Przecież było przymusowe. Dlaczego wtedy masowo nie protestowali , nie dezerterowali z tej "reżymowej ruskiej armii " ? Dopisane 15.05.2017r. o godz. 17:32:Poza tym Panie Pawle kawa na ławę --- ma Pan coś do mojego ojca ? Jakikolwiek nawet najmniejszy zarzut ?



I za te 20 $ mógł, choć skromnie, przeżyć miesiąc.
Spróbuj dzisiaj !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 18:57
~~ napisał(a):
~~kornel napisał(a):
falco napisał(a):
DP napisał(a):


Tak. to jest bardzo ciekawy wpis. Sporo wyjaśniający z logiko falco. A raczej braku logiki i wiedzy. Teraz zrozumiałem pisanie falco :D .


no to skoro tak to wyjaśnij wszystkim gdzie tu widzisz brak logiki
to może być bardzo ciekawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 18:59
pipcia naucz się wreszcie cytowania nieuku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 19:08
ty masz juz widzę obsesję :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 19:16
tępy jesteś jak mój but z lewej nogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.