Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 19:21
możesz mi skoczyć dupku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 19:37
~~ napisał(a): możesz mi skoczyć dupku :D


Z takim słownictwem do Boga , oszalałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 maja 2017r. o 23:06
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Karierę w wojsku mógł robić wtedy tylko sługa systemu.



Karierę w wojsku robili tylko oficerowie polityczni .Pozostali awansowali .Ile milionów Polaków było w tamtym wojsku ? Przecież było przymusowe. Dlaczego wtedy masowo nie protestowali , nie dezerterowali z tej "reżymowej ruskiej armii " ?


Czechosłowacja 1968, grudzien 1970 w Polsce itp. itd. Jeśli ktos się czuł dobrze w wojsku z takimi "dokonaniami" to nienajlepiej o nim świadczy.

Wojsko było przymusowe tylko dla poborowych.


Dopisane 15.05.2017r. o godz. 23:06:

Do pana ojca nic osobiście nie mam, bo go nie znałem. Po prostu stosuję odpowiedzialność zbiorową tak jak pan wobec "bogobojnych człowieków" i wyborców PiS.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 maja 2017r. o 23:11
oj skornie ...
ta ''odpowiedzialność zbiorowa '' ma raczej kiepską historię więc porównanie raczej nie na miejscu ...
wpisujesz się tym samym w ...ów co to ostatnio chcą sądzić dzieci za ewentualne błędy rodziców ...

nie odpisuj bo wtrąciłem to tak sobie mimochodem ...
ps . wiesz że putlerek znowu wrócił? :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KASA MISIU KASA niezalogowany
16 maja 2017r. o 5:15
14 procent wierzy w cuda 100 procent za cuda płaci .


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-przeciwni-miesiecznicom-smolenskim/94zl51q
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 maja 2017r. o 6:52
pipaaaa zaspałeś a betoniara się grzeje
hhhhhhhhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do życiowej p.ipy niezalogowany
16 maja 2017r. o 7:17
~~ napisał(a): pipaaaa zaspałeś a betoniara się grzeje
hhhhhhhhh


Betoniara mnie ,,żywi''.A ty leszczu co ?rano zmarszczyłeś Freda ,zapaliłeś skręta i do klawiatury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 maja 2017r. o 14:01
joooonasz leć na peta poczujesz sie lepiej
hhhhhhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie