Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Szafa06 niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 4:39
Ośmioletnia Elizabeth z Australii chorowała na cukrzycę. Początkowo dziewczynka przyjmowała leki, ale w pewnym momencie jej rodzice stwierdzili, że ich dziecku bardziej pomoże modlitwa. Niestety Elizabeth zmarła, a 50-letni Jason i 46-letnia Kerrie zostali oskarżeni o "morderstwo, tortury i niezapewnienie środków do życia".

U nas jeszcze gorzej, bo modlą się o ochronę granic a informacje o zasobach wojska krążą w sieci.
Wiara czyni czuba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 7:39
"Byłem ostatnio we Wrocławiu, gdzie wykład miał Krajowy Konsultant do spraw Ginekologii i Położnictwa. Jak doszedł do etapu poronienia na etapie 22. tygodnia, czy odpływania wód, powiedział, że ten temat przemilczy. Dlaczego przemilczy? Dlatego, że jest ustawa antyaborcyjna, która nie daje możliwości interwencji, czy usunięcia ciąży. Ja już pomijam kwestię światopoglądu, to nie jest moja ocena, ale powiem pani tak, że jesteśmy w pewnym klinczu formalno-prawnym — słyszymy w nagraniu."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 12:58
~~Olo napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ja tu nie jestem dla publiki

tylko po to tu jestes ,falusie forumowy

gdybym był przekonany co do tego że ta cała ''publika'' jest na twoim ''poziomie'' już dawno bym zniknął z tego forum...
a że są tu tacy do których poziomu ty nigdy nie dorośniesz ,stąd moja obecność ...
masz coś do dodania głombie? ;D


Dopisane 20.01.2022r. o godz. 12:58:

ach te klechy...wiecznie im mało...;D

KSIĄDZ ARESZTOWANY. ROBIŁ TO ZA 200 ZŁ!

ale podejrzewam że uznane to zostanie za ''małą szkodliwość '' :D

prawda ''tytoń''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gówno zamiast mózgu niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 13:33
Jak klechom za mało .Przecierz jakiś mądry inaczej napisał w innym temacie że Watykan finansuje PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 13:44
~~Gówno zamiast mózgu napisał(a): Jak klechom za mało .Przecierz jakiś mądry inaczej napisał w innym temacie że Watykan finansuje PIS.


Miło, że się podpisałeś z imienia i nazwiska. Starczy za cały komentarz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Raport z działania szatana niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:41
Raport z działania szatana i niszczenia cywilizacji Zachodu:


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 18:59
~~Olo napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ja tu nie jestem dla publiki

tylko po to tu jestes ,falusie forumowy


Forumowy 'pantofelku', wierzysz, że wiesz czy wiesz. że wierzysz?

Tak czy siak jesteś największym forumowym analfabetą - pierwotnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Chaber niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 20:45
nic nie kumam ,pantofelków multum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.