Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
24 stycznia 2022r. o 7:58
no i szatan Natanek się doigrał ...;D
stanie przed sądem ...świeckim....;D
ciekawe czy na rozprawę przyjdzie w otoczeniu swojej ''gwardii przybocznej''
''Żołnierze Chrystusa'' czy jakoś tak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziewica konsekrowana niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:04
Emerytowany papież Benedykt XVI poprawił swoją wcześniejszą wypowiedź nas temat pedofilii w jego macierzystej niemieckiej archidiecezji monachijskiej. Wbrew poprzedniej deklaracji przyznał, że uczestniczył w 1980 r. w spotkaniu, w którego czasie mówiono o przypadku księdza, sprawcy nadużyć. Osobisty papieski sekretarz arcybiskup Georg Gaenswein wyjaśnił, że choć Benedykt XVI "czyta raport szybko, prosi zarazem o zrozumienie.

Lolek nic nie wiedział , a Staszek niczego nie pamięta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 2:38
~~skorn napisał(a): Ale wyprani z godności, niepiśmienni katole wciąż lgną do jego smrodu jak muchy do g.ó.w.n.a i słuchają tego d.u.p.k.a jak świnia grzmotu, myśląc że ten sukienkowy oszust za służalczość i kasę zapewni im zbawienie. Nie ma większego sprzedajnego głupa od katola! Przyprowadzajcie mu nadal swoje dzieci do r.u.c.h.a.n.i.a. to będziecie szybciej w niebie. ..!

Skąd w tobie tyle złości i zacietrzewienia? Ze sposobu twojego pisania wnoszę, że masz poważny problem. Wierz mi że choćbyś nawet wymordował wszystkich katolików, to problem będziesz miał w dalszym ciągu ani o jotę mniejszy. Złość i agresja nie są dobre, a tobie szkodzą przede wszystkim. Przemyśl to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 stycznia 2022r. o 8:47
bo to zatwardziały ateista...;D
masz ''tytoniu'' ...może dzięki temu zrozumiesz skąd tyle złości u ludzi budzą zachowania ''sukienkowych'' ;D



''Kontrowersyjny ksiądz Piotr Natanek ma w styczniu stanąć przed sądem za zniesławienie. Prywatny akt oskarżenia złożyli rodzice, których dzieci przyszły na świat dzięki in vitro. Ksiądz porównał dzieci poczęte w taki sposób do zwierząt i powiedział, że "są produktem, a nie bytem".

Ksiądz Natanek stanie przed sądem. Rodzice nie wytrzymali

W Wielkanoc tego roku ksiądz Piotr Natanek podczas kazania w Pustelni Niepokalanów w Grzechyni w kontrowersyjny sposób wypowiedział się o dzieciach poczętych metodą in vitro. Zdaniem duchownego, takie dziecko jest "produktem, a nie bytem".

Wiem, że wielu z was oburzą te słowa, ale zapowiadałem, że padną tu ciężkie słowa dotyczące waszego bytu, waszej ludzkiej istoty. Ilu z was przeżyło dramat, kiedy usłyszało wyjaśnienie w naszych orędziach Pana Boga na temat 10 przykazań, z których jasno wynikało, że dziecko poczęte z próbówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem? Nie istotą. Jest zwierzęciem - powiedział.''

wiem,wiem ...to tylko kolejna ''czarna owca'' a ksiądz jest tylko człowiekiem którego kiedyś ''rozliczą w niebie'' :D
a tu du-pa...
ziemianie się za niego wzięli ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Krzewuszka niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 14:32
I co to horusie zmienia?
Twoje sumienie po wyroku sądu się zmieni? Czy jest to uzależnione od wyroku sądu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 16:13
Horus napisał(a): bo to zatwardziały ateista...;D
masz ''tytoniu'' ...może dzięki temu zrozumiesz skąd tyle złości u ludzi budzą zachowania ''sukienkowych'' ;D



''Kontrowersyjny ksiądz Piotr Natanek ma w styczniu stanąć przed sądem za zniesławienie. Prywatny akt oskarżenia złożyli rodzice, których dzieci przyszły na świat dzięki in vitro. Ksiądz porównał dzieci poczęte w taki sposób do zwierząt i powiedział, że "są produktem, a nie bytem".

Ksiądz Natanek stanie przed sądem. Rodzice nie wytrzymali

W Wielkanoc tego roku ksiądz Piotr Natanek podczas kazania w Pustelni Niepokalanów w Grzechyni w kontrowersyjny sposób wypowiedział się o dzieciach poczętych metodą in vitro. Zdaniem duchownego, takie dziecko jest "produktem, a nie bytem".

Wiem, że wielu z was oburzą te słowa, ale zapowiadałem, że padną tu ciężkie słowa dotyczące waszego bytu, waszej ludzkiej istoty. Ilu z was przeżyło dramat, kiedy usłyszało wyjaśnienie w naszych orędziach Pana Boga na temat 10 przykazań, z których jasno wynikało, że dziecko poczęte z próbówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem? Nie istotą. Jest zwierzęciem - powiedział.''

wiem,wiem ...to tylko kolejna ''czarna owca'' a ksiądz jest tylko człowiekiem którego kiedyś ''rozliczą w niebie'' :D
a tu du-pa...
ziemianie się za niego wzięli ...;D


Fakt że wypowiedzi Natanka są dość kontrowersyjne. Ja bym ich nie brał tak dosłownie, a raczej potraktował jako głos w dyskusji. Dokąd jesteśmy tworem Boga, a odkąd produktem. Bo ludzie to by chcieli i zjeść ciastko i mieć ciastko. Wielu z nas by chciało wyprodukować sobie dzieciaka z idealnie wybranymi cechami, i jednocześnie wciąż mieć przekonanie, że zaszedł tu akt stwórczy. I chyba w takie myślenie chce uderzyć zawczasu ks. Natanek.
Sąd niewiele mu zrobi. Bo gdyby jego skazano, z automatu musiano by skazać wszystkich komunistów, z tobą włącznie. Natanek twierdzi,że tylko dzieci z próbówki nie mają duszy, i to jest cała jego wina. Komuniści zaś uważają, że my wszyscy nie mamy duszy, wiec praktycznie nic nie odróżnia nas od zwierząt. Kto więc bardziej zasługuje, by go sądzić?
Poza tym osoby wierzące nie powinny poczynać dzieci w próbówkach - taka jest wykładnia nauki Kościoła. Jeśli ktoś tę naukę odrzuca, to albo nie wierzy w ogóle, albo jego wiara jest powierzchowna. W związku z tym, rozważania na temat posiadania, bądź nie posiadania przez kogoś duszy, nie powinny być dla takiej osoby warte kruszenia kopii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 stycznia 2022r. o 16:20
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): [
Poza tym osoby wierzące nie powinny poczynać dzieci w próbówkach - taka jest wykładnia nauki Kościoła. Jeśli ktoś tę naukę odrzuca, to albo nie wierzy w ogóle, albo jego wiara jest powierzchowna.


a jaka jest ''wykładnia Kościoła'' co do oszustw ,kłamstw ,złodziejstwa i pedofilli panoszącej się wśród ''braciszków'' w sukienkach? ;D

pytam ''tytoniu'' bo jak kilka dni wstecz złapano na fałszowaniu certyfikatów kilka pielęgniarek i dwóch żołnierzy okrzyknięto ich oszustami ...
ale ostatnio księdza za to aresztowano i zaczęła się obrona księciunia bo on tylko chciał ''innym pomagać''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 16:34
Twoja argumentacja jest w rodzaju - "A w Ameryce biją murzynów".
Taki sposób prowadzenia dyskusji nigdy nie doprowadzi do konstruktywnych wniosków. Ale tak właśnie działa lewactwo. Żadnej merytoryki, tylko nawalanka. Mimo wszystko, skoro poruszyliśmy ten ciekawy temat, proponuję byśmy pozostali w kręgu duszy ludzkiej, cudu stworzenia i ingerencji ludzkiej w dzieło stwórcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza