Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Starozłoty Zawciąg niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 19:21
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Pierwiosnek napisał(a):
co rozumiesz przez pojęcie ''wolność''?
jak zresztą możesz pisać o wolności kiedy sam jesteś gorącym zwolennikiem jej ograniczania?
czy to czasem nie ''fałszywa narracja'' z twojej strony?
czy chcąc ograniczyć komuś jego własny światopogląd starając się narzucić własny sam używasz rozumu czy właśnie emocji ?
wiele....eminencjo....;D
''wolność'' to nie tylko możliwość wyjścia do sklepu czy kościoła...:D
gdybym dzisiaj poprosił cię o definicję polskiej wolności myślę że miałbyś z tym spory problem...tak jak ze zdefiniowaniem patriotyzmu...;D
wiesz dlaczego tak myślę?
bo zbyt często używasz pustych słów inaczej mówiąc sloganów ...które dzisiaj niewiele lub nic już nie znaczą...

Moja wolność polega na tym, że mogę żyć w zgodzie z własnym rozumem. Nikt mi nie każe mówić co innego niż myślę, bo od tego zależy mój byt. Moja wolność kończy się w punkcie, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby. I to jest jedyne ograniczenie.
Spróbuj na "wolnym" zachodzie powiedzieć że to chore, jak rodzinę stanowią dziecko i dwóch tatusiów. W Polsce nikt cię za to do więzienia nie zamknie. Albo w krajach arabskich spróbuj być gejem. A w Polsce hulaj dusza. Albo w takiej Australii, jak się nie dałeś zaszprycować, to lądowałeś w obozie odosobnienia. U nas okazało się, że nawet do maseczki nie mają prawa cię zmusić. O jednym tylko byłbym zapomniał. W Polsce kobiety są zniewolone, no nie wolno im zabijać dzieci. Tylko gdzie wtedy byłaby wolność tych dzieci i prawo do życia?
Swoje w życiu przeszedłem. Dane mi było poakować "uroków" komuny. Tym bardziej rozumiem co to jest wolność i jak jest cenna.
Sugerujesz, że moje oddanie wierzę to czyste zniewolenie. Mylisz się. Nikt mnie do wiary nie zmusza. Nie można też powiedzieć, że jestem ofiarą manipulacji. Po prostu jestem oddany prawdzie. A tę znajdziesz tylko u Boga. Rozum nie pozwala mi tkwić w błędzie.
I nie ograniczam nikomu światopoglądu. Chcesz, to módl się i do taboreta. Uważasz że nie ma Boga, twój problem. Ja twierdzę, że jest. Nic ci nie zrobię, jeśli się że mną nie zgodzisz, no chyba, że swój brak wiary będziesz okazywał wybijaniem okien w kościele czy innym brukaniem symboli, które są dla mnie ważne. Możesz mi mówić, że jestem ciemny, że zacofany, ale od moich symboli wara. A ja ci będę truł że jesteś rozwiązły, że nie szanujesz ludzi, że...
Ale to tylko gadanie. Nikt nie każe ci tego czytać, czy sluchać. Bo jesteś wolny i żyjesz w wolnym kraju.
Dziś usłyszalem jak kandydat jełopozycji oskarża milościwie nam panujących o setki tysięcy ofiar, które zmarły w wyniku braku nakazu szczepień. Jak ja się cieszę że to nie oni rządzili w pandemii. I mam nadzieję, że nie będą nigdy.

Trzymasz się symboli jak tonący brzytwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ramaj niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 20:14
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Pierwiosnek napisał(a):
co rozumiesz przez pojęcie ''wolność''?
jak zresztą możesz pisać o wolności kiedy sam jesteś gorącym zwolennikiem jej ograniczania?
czy to czasem nie ''fałszywa narracja'' z twojej strony?
czy chcąc ograniczyć komuś jego własny światopogląd starając się narzucić własny sam używasz rozumu czy właśnie emocji ?
wiele....eminencjo....;D
''wolność'' to nie tylko możliwość wyjścia do sklepu czy kościoła...:D
gdybym dzisiaj poprosił cię o definicję polskiej wolności myślę że miałbyś z tym spory problem...tak jak ze zdefiniowaniem patriotyzmu...;D
wiesz dlaczego tak myślę?
bo zbyt często używasz pustych słów inaczej mówiąc sloganów ...które dzisiaj niewiele lub nic już nie znaczą...

Moja wolność polega na tym, że mogę żyć w zgodzie z własnym rozumem. Nikt mi nie każe mówić co innego niż myślę, bo od tego zależy mój byt. Moja wolność kończy się w punkcie, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby. I to jest jedyne ograniczenie.
Spróbuj na "wolnym" zachodzie powiedzieć że to chore, jak rodzinę stanowią dziecko i dwóch tatusiów. W Polsce nikt cię za to do więzienia nie zamknie. Albo w krajach arabskich spróbuj być gejem. A w Polsce hulaj dusza. Albo w takiej Australii, jak się nie dałeś zaszprycować, to lądowałeś w obozie odosobnienia. U nas okazało się, że nawet do maseczki nie mają prawa cię zmusić. O jednym tylko byłbym zapomniał. W Polsce kobiety są zniewolone, no nie wolno im zabijać dzieci. Tylko gdzie wtedy byłaby wolność tych dzieci i prawo do życia?
Swoje w życiu przeszedłem. Dane mi było poakować "uroków" komuny. Tym bardziej rozumiem co to jest wolność i jak jest cenna.
Sugerujesz, że moje oddanie wierzę to czyste zniewolenie. Mylisz się. Nikt mnie do wiary nie zmusza. Nie można też powiedzieć, że jestem ofiarą manipulacji. Po prostu jestem oddany prawdzie. A tę znajdziesz tylko u Boga. Rozum nie pozwala mi tkwić w błędzie.
I nie ograniczam nikomu światopoglądu. Chcesz, to módl się i do taboreta. Uważasz że nie ma Boga, twój problem. Ja twierdzę, że jest. Nic ci nie zrobię, jeśli się że mną nie zgodzisz, no chyba, że swój brak wiary będziesz okazywał wybijaniem okien w kościele czy innym brukaniem symboli, które są dla mnie ważne. Możesz mi mówić, że jestem ciemny, że zacofany, ale od moich symboli wara. A ja ci będę truł że jesteś rozwiązły, że nie szanujesz ludzi, że...
Ale to tylko gadanie. Nikt nie każe ci tego czytać, czy sluchać. Bo jesteś wolny i żyjesz w wolnym kraju.
Dziś usłyszalem jak kandydat jełopozycji oskarża milościwie nam panujących o setki tysięcy ofiar, które zmarły w wyniku braku nakazu szczepień. Jak ja się cieszę że to nie oni rządzili w pandemii. I mam nadzieję, że nie będą nigdy.


Eminencjo.
Widzę,że na poważnie wziąłeś się za nawracanie grzeszników ,kiedyś pisałeś posty ,a teraz przeszedłeś na kazania.
Oby tak dalej,twoja krucjata przynosi skutek .......jak na razie u ciebie,ale nie ustawaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Pysznogłówka niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 20:24
dziwne że ,tylko nie nawiedzeni się udzielają
tytuń Ty to masz misje do spełnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Pierwiosnek niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 20:26
właśnie wróciłem do domu i ...tak jak piszesz...
przeczytałem to co przewidywałem wcześniej...slogany ...

''Moja wolność kończy się w punkcie, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby. ''

eminencjo...przeczytaj swój jeden z poprzednich postów i porównaj go z tym co teraz napisałeś...
wiesz chociaż czyje to słowa? ;D
a twoja wolność tam się nie kończy natomiast chcesz ją rozszerzyć ograniczając ją innym...
nie chce mi się dzisiaj do wszystkich twoich ''objawień'' odnosić bo chcę odpocząć ale jutro ....

ty pomyśl natomiast dlaczego ''zapomniałeś '' o wcześniejszych postach i uciekłeś w inny temat....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Pierwiosnek niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 20:33
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Pierwiosnek napisał(a):
manipulujesz i okłamujesz ludzi...
to nie jest ksiądz...kiecka i ten berecik nic już na nim nie znaczą ...
dlaczego wprost nie napiszesz że został dyspensowany i nie ma prawa do odprawiania mszy...
został po prostu wypierdzielony z zawodu...;D

Dobrze by było choć trochę poznać temat, zanim zabierze się w nim głos. Ksiądz nigdy nie przestaje być księdzem.

manipulujesz i łżesz...;D

a Tymek Szydło?...jest czy przestał być księdzem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Pysznogłówka niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 20:50
becia załatwiła wszystko w Vaticano
tak jak urski nieskonsumowany związek
można ,MOŻNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 21:10
A czasem ksiądz nigdy nie zostaje prawdziwym księdzem tylko zwykłym partackim klechą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Pierwiosnek niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 6:15
eminencjo...to twój post ...
odpowiesz na moje pytanie ?...no i o Tymku Szydle....;D


Jeśli chodzi o zdarzenie na plaży, nie słyszałem o czyjejś bezpośredniej relacji. Na podstawie tego, że ktoś słyszał, że ktoś mówił, że inny coś widział, pani radna wrzuciła do sieci swój komentarz zawierający personalia potencjalnego "złoczyńcy". Bezpośrednim skutkiem czego była samobójcza śmierć wspomnianego.
W zaistniałej sytuacji, nie mając pełnej wiedzy, lepiej byłoby się powstrzymać od komentarzy. Pamiętaj, że co rzucisz na wiatr, wróci do ciebie że zdwojoną mocą. Rzucisz dobro, wróci dobro. Rzucisz zło, koedyś zapłaczesz.
Zastanawiasz cię czasem co i po co robisz? Czy po prostu działasz impulsywnie, bez zastanowienia? Myśl!!! Na prawdę warto.

kpisz ?
nie słyszałeś bezpośredniej relacji? a co?...telewizję mieli wezwać i relacjonować ''live''? ;D
a wezwana Policja?...raport z interwencji?...a mandat?
nie wystarczy ci jako dowody na to zachowanie?

eminencjo ...;D
ty po raz wtóry przechodzisz sam siebie...;D

''... pani radna wrzuciła do sieci swój komentarz zawierający personalia potencjalnego "złoczyńcy". Bezpośrednim skutkiem czego była samobójcza śmierć wspomnianego.''

napisz co było przyczyną niedawnej śmierci syna posłanki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza