Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Fiołkowy Kiścień niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 6:50
tak jest....;D
właśnie on ...dzięki za przypomnienie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Nemezja niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 12:07
~~bzyk napisał(a): ......................
Szatan miesza cały czas i widać to gołym okiem.

A najwięcej w twojej głowie,efekt widać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Kobea niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 12:11
a ja myślę że najwięcej ''szatańskich wersetów'' pisze tu wieleb...eminencja ''tytoń'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 6:11
Skandalem jest, że księża płacą ryczałtowy podatek raz na trzy miesiące 146 zł, a np. kwiaciarka ,krawcowa czy mechanik samochodowy odprowadzają gigantyczne daniny. Jest taki sprytny przepis, który daje możliwości polskim parafiom katolickim i seminarium duchownym na otrzymywanie ziemi, 15 hektarów dla parafii i 50 dla seminarium. Kościół dostaje 15 hektarów, sprzedaje i wyciąga rękę po kolejne .To jest zwykłe złodziejstwo. Kościół zamienił się w biuro pośrednictwa nieruchomości.
Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 6:28
"Za mundurem panny sznurem, za sutanną całą bandą". wiem coś o tym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 7:15
https://kobieta.wp.pl/czesc-jestem-marta-glanc-dziennikarka-i-corka-ksiedza-6934341365525440a

Dzieci z in vitro ròżnią się tym że są zawsze chciane i nie powstały w drodze na pielgrzymkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:54
Polacy - jeżeli nazywacie siebie Chrześcijanami, to mam dla Was złą wiadomość.
Chrześcijaństwo nie polega na modleniu się i czekaniu na śmierć, bez grzechu. Polega na wskazywaniu, i to głośno, kiedy ktoś popełnia grzech i nawracaniu go na dobrą drogę.
W lockdownie wyszło na jaw, że ci którzy śmią nazywać siebie wierzącymi, są heretykami. Na kolanach modlili się do rządu, żeby ten pozwolił im iść na pogrzeb ojca lub matki. To był czas próby i zawiodło 90% Polaków. Przez te dwa lata, oni wszyscy powinni byli być wywleczeni z tych budynków i postawieni przed sądem.
Rząd nie jest bogiem. Urodziliśmy się wolni i odpowiadamy za nasze czyny tylko przed Bogiem - nie przed bandą komunistów.
Mam nadzieję, że coraz więcej nas nawróci się na prawdziwą wiarę i nie będzie czekało w milczeniu na sąd ostateczny. Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Trzmielina niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 9:06
przestań...;D
''chrześcijanie''?...już z tym można polemizować ...raczej ci co uznają się za katolików...;D
chociaż i to jest dyskusyjne bo co to za katolik który biega do kościółka ,zapewnia że codziennie się modli a później wpada tu na forum i wylewa swoją żółć kierując ją w stronę tych którzy nie stoją z takim w jednym szeregu...
to internetowi ''wielebni'' którzy o prawdziwej wierze wiedzą tyle co ja o fizyce kwantowej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu