Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 13:02
Zgodnie z zasadą: nie można odwołać się do rozumu, odwołaj się do religii... ja prdlę .Gdyby chociaż w to co głoszą sami wierzyli ,eh .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Krokus niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 13:20
~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a): Zgodnie z zasadą: nie można odwołać się do rozumu, odwołaj się do religii... ja prdlę .Gdyby chociaż w to co głoszą sami wierzyli ,eh .

Na tym polega paradoks.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Richardwew niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 13:20
figma Design Kit - ui kit, react uikit
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 14:28
~~Karminowy Pierwiosnek napisał(a):
co rozumiesz przez pojęcie ''wolność''?
jak zresztą możesz pisać o wolności kiedy sam jesteś gorącym zwolennikiem jej ograniczania?
czy to czasem nie ''fałszywa narracja'' z twojej strony?
czy chcąc ograniczyć komuś jego własny światopogląd starając się narzucić własny sam używasz rozumu czy właśnie emocji ?
wiele....eminencjo....;D
''wolność'' to nie tylko możliwość wyjścia do sklepu czy kościoła...:D
gdybym dzisiaj poprosił cię o definicję polskiej wolności myślę że miałbyś z tym spory problem...tak jak ze zdefiniowaniem patriotyzmu...;D
wiesz dlaczego tak myślę?
bo zbyt często używasz pustych słów inaczej mówiąc sloganów ...które dzisiaj niewiele lub nic już nie znaczą...

Moja wolność polega na tym, że mogę żyć w zgodzie z własnym rozumem. Nikt mi nie każe mówić co innego niż myślę, bo od tego zależy mój byt. Moja wolność kończy się w punkcie, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby. I to jest jedyne ograniczenie.
Spróbuj na "wolnym" zachodzie powiedzieć że to chore, jak rodzinę stanowią dziecko i dwóch tatusiów. W Polsce nikt cię za to do więzienia nie zamknie. Albo w krajach arabskich spróbuj być gejem. A w Polsce hulaj dusza. Albo w takiej Australii, jak się nie dałeś zaszprycować, to lądowałeś w obozie odosobnienia. U nas okazało się, że nawet do maseczki nie mają prawa cię zmusić. O jednym tylko byłbym zapomniał. W Polsce kobiety są zniewolone, no nie wolno im zabijać dzieci. Tylko gdzie wtedy byłaby wolność tych dzieci i prawo do życia?
Swoje w życiu przeszedłem. Dane mi było poakować "uroków" komuny. Tym bardziej rozumiem co to jest wolność i jak jest cenna.
Sugerujesz, że moje oddanie wierzę to czyste zniewolenie. Mylisz się. Nikt mnie do wiary nie zmusza. Nie można też powiedzieć, że jestem ofiarą manipulacji. Po prostu jestem oddany prawdzie. A tę znajdziesz tylko u Boga. Rozum nie pozwala mi tkwić w błędzie.
I nie ograniczam nikomu światopoglądu. Chcesz, to módl się i do taboreta. Uważasz że nie ma Boga, twój problem. Ja twierdzę, że jest. Nic ci nie zrobię, jeśli się że mną nie zgodzisz, no chyba, że swój brak wiary będziesz okazywał wybijaniem okien w kościele czy innym brukaniem symboli, które są dla mnie ważne. Możesz mi mówić, że jestem ciemny, że zacofany, ale od moich symboli wara. A ja ci będę truł że jesteś rozwiązły, że nie szanujesz ludzi, że...
Ale to tylko gadanie. Nikt nie każe ci tego czytać, czy sluchać. Bo jesteś wolny i żyjesz w wolnym kraju.
Dziś usłyszalem jak kandydat jełopozycji oskarża milościwie nam panujących o setki tysięcy ofiar, które zmarły w wyniku braku nakazu szczepień. Jak ja się cieszę że to nie oni rządzili w pandemii. I mam nadzieję, że nie będą nigdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SidneyVex niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 14:30
Having a property by the ocean come with its very own collection of distinctive problems. One of the most significant stretches property owners tackle is trying to keep their roofing in good condition. Once the atlantic weather could be abrasive on roofs, it is vital to pay an area roofer providers that is an expert on the disorders and deterring steps required to offer protection to people's homes from the weather conditions. In town roof agencies in beach residential areas already have unique insight that is in depth to your local. These people comprehend the negative effects which the salt air, beach spray, and challenging wind gusts might have around shingles, in addition they understand how to reduce the risk of injury due to these particular substances. As an example, they could endorse laying a certain variety of roof covering ingredients that is a whole lot more invulnerable to saltwater corroding or using sealants that will help preserve roofing with water damage.

Along with having professional technology, local roof firms in seashore communities likewise have undertaking coping with the unique tests that everyone face within these neighborhoods. They understand how to deal with problems particularly algae progression on roofings, which can be likely in avenues with high humidity and can be amplified by the sea spray. In addition they comprehend the importance of average roofing maintaining to prevent harm caused by the sun and rain. Finding an area roofing business also can create home owners with comfort. Local roofer insurance companies are frequently aware of nearby structure codes and regulations and permit needs, making certain that the roofer assignment is without a doubt successfully done from conformity aided by the regional regulations. When deciding on a local roofing team, it is important to do your homework and pick and choose a reputable service with a verified reputation. It is possible to see critiques and investigate their unique training to make certain that they've already the specified skill-sets and also insurance coverage to fulfill your needs. regional roof experts around beach front villages give you specialized technology and experiences during working with the exact exclusive difficulties offered simply your beach ecosystem. These kinds of products figure out the particular outcomes pertaining to deep sea corroding, ocean sprinkle, and then challenging wind gusts over roofings. They are able offer you with recommendation for the very best materials and then roofing system applications which can be lasting plus immunity to coastline issues. Wilmington NC Roofing Services
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 14:39
~~Karminowy Pierwiosnek napisał(a):
manipulujesz i okłamujesz ludzi...
to nie jest ksiądz...kiecka i ten berecik nic już na nim nie znaczą ...
dlaczego wprost nie napiszesz że został dyspensowany i nie ma prawa do odprawiania mszy...
został po prostu wypierdzielony z zawodu...;D

Dobrze by było choć trochę poznać temat, zanim zabierze się w nim głos. Ksiądz nigdy nie przestaje być księdzem. Można mu ograniczyć możliwość niektórych form posługi, ale święceń kapłańskich odebrać się nie da. Zawodu powiadasz... :-)
Kapłaństwo to nie zawód, tylko powołanie. "Na szczęście" chciałoby się powiedzieć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 14:51
~~Śnieżnobiała Cebula napisał(a): a czy ten kraj to już nie ''getto''?
oczywiście trzeba na to spojrzeć szerzej a nie tylko przez stereotyp pojęcia ...


Bzdurność tej wypowiedzi świadczy o tym, że bezmyślność stała się znakiem zbyt wielu ludzi. Stąd też tak myślący będą na ochotnika niewolnikami, tak samo jak na ochotnika dali sobie wstrzykiwać eksperymentalny preparat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Zawciąg niezalogowany
25 sierpnia 2023r. o 19:16
Midazolan i Dormicum to też wymysł Szatana, powodują niepamięć wsteczną. Paracetamol na bazie fenolu nałogowo zalecany przez ... kogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza