Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
23 września 2023r. o 20:55
~~Gołęba Scewola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienista Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocistobrązowa Malina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ramaj napisał(a): Wielebny Eminencjo może jakiś komentarz.


Komentarz jest prosty - tęczowa mafia w Kościele Katolickim od lat niszczy Kościół. I od lat o tym wiadomo. Widać też, że seksualizacja ludzi daje swoje efekty. W Kościele rozpusta homoseksualna, a dla "cywili" rozpusta każdego rodzaju. Chodzi o to, żeby ludzie nie kierowali się rozumem, a przyrodzeniem. No i się kierują. Szatan dobrze wie na co stawiać, żeby zniszczyć ludzi.

Drobna poprawka - w kościele rozpusta nie tylko homoseksualna, hetero także i coraz więcej !


W Kościele niestety najwięcej jest tych homo, stąd też mowa o tęczowej mafii. Jest też rozpusta hetero, ale widać, że zdecydowanie więcej jest homo. I to bardzo blisko nas.


Nas tzn. kogo , ciebie i szwagra ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Mahonia niezalogowany
24 września 2023r. o 6:12
Dziś zwracam się do was, umiłowani w Chrystusie Panu, z prośbą o modlitwę i post - narzędzia zwycięstwa nad szczególnie silnym złem niszczącym człowieka, które wskazał nam nasz Zbawiciel" - pisze bp Grzegorz Kaszak. "Dlatego bardzo proszę Was, abyście modlili się i wspierali, jak tylko możecie, obolałych i zawstydzonych księży, a także tych, którzy nie zrobili nic złego, a bardzo cierpią i jest im bardzo trudno.

DLACZEGO CI KSIĘŻA TACY OBOLALI ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Miłorząb niezalogowany
24 września 2023r. o 14:30
~~Srebrzystoczarna Mahonia napisał(a): Dziś zwracam się do was, umiłowani w Chrystusie Panu, z prośbą o modlitwę i post - narzędzia zwycięstwa nad szczególnie silnym złem niszczącym człowieka, które wskazał nam nasz Zbawiciel" - pisze bp Grzegorz Kaszak. "Dlatego bardzo proszę Was, abyście modlili się i wspierali, jak tylko możecie, obolałych i zawstydzonych księży, a także tych, którzy nie zrobili nic złego, a bardzo cierpią i jest im bardzo trudno.

DLACZEGO CI KSIĘŻA TACY OBOLALI ?







No bo bolom ich plecy i kłurwa otwal siem od ksiendzuw pruchniarzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i niezalogowany
24 września 2023r. o 17:12
https://www.onet.pl/informacje/onetslask/meska-prostytutka-na-imprezie-duchownych-biskup-mowi-o-obolalych-ksiezach/7qkl3wz,79cfc278

Ci księża tak samo jak pisowce mają Polaków za tumanów i dlatego robią z nami co chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
24 września 2023r. o 17:31
~~Srebrzystoczarna Mahonia napisał(a): Dziś zwracam się do was, umiłowani w Chrystusie Panu, z prośbą o modlitwę i post - narzędzia zwycięstwa nad szczególnie silnym złem niszczącym człowieka, które wskazał nam nasz Zbawiciel" - pisze bp Grzegorz Kaszak. "Dlatego bardzo proszę Was, abyście modlili się i wspierali, jak tylko możecie, obolałych i zawstydzonych księży, a także tych, którzy nie zrobili nic złego, a bardzo cierpią i jest im bardzo trudno.

DLACZEGO CI KSIĘŻA TACY OBOLALI ?


Oni się miedzy sobą bzykali a ja za karę mam pościć ? A takiego wała !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
24 września 2023r. o 18:28
Zastanawiam się dlaczego w Vademecum wyborczym Episkopatu nie ma nic o tym w fragmencie Ewangelii: byłem głodny, a daliście mi jeść; byłem spragniony, a daliście mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście mnie; byłem nagi, a przyodzialiście mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
24 września 2023r. o 19:52
~~Srebrzystoczarna Mahonia napisał(a): Dziś zwracam się do was, umiłowani w Chrystusie Panu, z prośbą o modlitwę i post - narzędzia zwycięstwa nad szczególnie silnym złem niszczącym człowieka, które wskazał nam nasz Zbawiciel" - pisze bp Grzegorz Kaszak. "Dlatego bardzo proszę Was, abyście modlili się i wspierali, jak tylko możecie, obolałych i zawstydzonych księży, a także tych, którzy nie zrobili nic złego, a bardzo cierpią i jest im bardzo trudno.

DLACZEGO CI KSIĘŻA TACY OBOLALI ?


Po takiej orgii to nic dziwnego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 września 2023r. o 10:50
~~Płomienista Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Gdzieś kiedyś słyszałem taki tekst - "Tylko świnie siedzą w kinie". Ciekawe dlaczego akurat teraz mi się przypomniał. Czyżby wciąż był aktualny? Aż się wierzyć nie chce, że naród, który tyle przeszedł, wciąż nie nabrał rozumu.


No właśnie, i wybiera do władzy pisdzielców !
Co za naród?

To nie PiS demontował Państwo Polskie. To nie PiS likwidował jednostki wojskowe i posterunki Policji. To nie PiS blokował inwestycje strategiczne dla naszego kraju. To nie PiS oddał nasze banki w obce ręce.
Gdyby PiS nie przejął władzy w 2015 roku, to dziś mieszkałbyś w Land Breslau, a językiem urzędowym byłby niemiecki. I nie myśl sobie, że korzystalbyś z niemieckiego dobrobytu. Niemiec by traktował te tereny gorzej niż PO traktowała ścianę wschodnią. Podział środków za PO był jasny. Połowa środków na ziemie zachodnie i połowa na wschodnie. Tyle tylko że wszystko dla wschodu zgarniała Warszawa no i trochę Gdańsk, stąd to właśnie tam jest najbardziej żelazny elektorat platfusów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza