Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 września 2023r. o 11:00
~~Płomienista Firletka napisał(a):

Oni się miedzy sobą bzykali a ja za karę mam pościć ? A takiego wała !!!

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. To, że ktoś grzeszy, nie ma żadnego, powtarzam RZADNEGO przełożenia na ocenę twojego postępowania. Grzechy innych do niczego cię nie upoważniają. Będziesz pokutował tylko za swoje winy. Jedyny twój związek z grzechami księży, może polegać na tym, że widziałeś konkretne przypadki i nie zareagowałeś. A takie bajdurzenie, że wszyscy księża to geje albo pedofile, to też ciężki grzech. Hurtem oskarżasz całą masę niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 września 2023r. o 11:05
~~M21W2 napisał(a): byłem przybyszem, a przyjęliście mnie; byłem nagi

Przybysz a nachodźca to dwie zupełnie różne sprawy.
Przybysz nas odwiedza i odchodzi. Nachodźca przychodzi i wprowadza swoje "porządki".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 września 2023r. o 11:07
~~Płomienista Firletka napisał(a): Będę się "modlił" żeby ta polityczna, pisowska banda odeszła w pis-du !

Szczerze wątpię byś w ogóle potrafił się modlić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
25 września 2023r. o 18:57
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienista Firletka napisał(a):

Oni się miedzy sobą bzykali a ja za karę mam pościć ? A takiego wała !!!

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. To, że ktoś grzeszy, nie ma żadnego, powtarzam RZADNEGO przełożenia na ocenę twojego postępowania. Grzechy innych do niczego cię nie upoważniają. Będziesz pokutował tylko za swoje winy. Jedyny twój związek z grzechami księży, może polegać na tym, że widziałeś konkretne przypadki i nie zareagowałeś. A takie bajdurzenie, że wszyscy księża to geje albo pedofile, to też ciężki grzech. Hurtem oskarżasz całą masę niewinnych ludzi.

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienista Firletka napisał(a):

Oni się miedzy sobą bzykali a ja za karę mam pościć ? A takiego wała !!!

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. To, że ktoś grzeszy, nie ma żadnego, powtarzam RZADNEGO przełożenia na ocenę twojego postępowania. Grzechy innych do niczego cię nie upoważniają. Będziesz pokutował tylko za swoje winy. Jedyny twój związek z grzechami księży, może polegać na tym, że widziałeś konkretne przypadki i nie zareagowałeś. A takie bajdurzenie, że wszyscy księża to geje albo pedofile, to też ciężki grzech. Hurtem oskarżasz całą masę niewinnych ludzi.


Tytoń, skończyłeś jakąś szkołę ?
Chyba RZADNEJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
25 września 2023r. o 19:04
Czym się podniecacie? Przecież cały ten kościół to banda dewiantów. Ale kościółkowi nadal bezbronne i atakowane, naczelnik będzie odrąbywał ręce, które się na księży dobrodziejów zamachną, Ziobro ma paragrafy na zamachy na wartości, a Czarnek oraz inne liczne ministerstwa i spółki skarbu państwa ślą kasę- na pocieszenie dla tych skromnych, pobożnych, wstrzemięźliwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Batman z pisu niezalogowany
25 września 2023r. o 19:29
Gwałt męskiej prostytutki na plebanii tvp przedstawia jako wypadek przy zbiorowym nawracaniu grzesznika. A biskup każe się modlić za obolałych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu niezalogowany
25 września 2023r. o 19:33
~~Batman z pisu napisał(a): Gwałt męskiej prostytutki na plebanii tvp przedstawia jako wypadek przy zbiorowym nawracaniu grzesznika. A biskup każe się modlić za obolałych.


Modlić to xuj ,pościć każe pasibrzuch .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 września 2023r. o 8:27
Powiem wam tak , Boga nie ma... To jest tylko abstrakt, który rzekoma ma wprowadzić jakiś ład i porządek... Niestety eksperyment poszedł się je...bać, bo zło nas zalewa dokoła, co widać wszędzie gołym okiem. Ci w czarnych kieckach są tego twardym dowodem. Dodatkowo, tylko oni sami mają na 'sumieniu" tyle, że niejeden zatwardziały przestępca by się załamał psychicznie pod takim ciężarem. Ale nie oni!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza