Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~- niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:20
Jeśli chociaż 500+ nabija sondaż to co w tym zlego ? A kto nabija 20% PO. Za co ? w głównej mierze jak moi rodzice za fundusze ue. Ale wewnatrz co zrobili ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 sierpnia 2017r. o 22:21
kc napisał(a):
alter napisał(a): ponieważ oni nas potrafią słuchać...


Dobre : ). Dobry żart : ).


Może sprecyzujesz swoją... pewnie niezwykłą, fantastyczną, jedyną w swoim rodzaju... opinię? :) hehehe


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:23
~~tlx napisał(a): PiS to polityczna sekta!
Nic dobrego to nie wróży!


Nie żadna polityczna sekta tylko zgodna w poglądach grupa ludzi, którzy reprezentują w tej chwili większość społeczeństwa. Zgodnie z naszym demokratycznym ustrojem, którego tak bardzo broni opozycja. Opozycja przegrywa z demokracją bo nic Polsce nie daje, nie ma woli naprawy Polski, nie ma ochoty... to ludzie, za którymi nie idą żadne wartości, żadna wyższa sprawa, to ludzie, którzy po prostu chcą do koryta i jedyna ich metoda to próba zrobienia ze swoich przeciwników politycznych wariatów. Im nie chodzi o Polskę, nie chodzi o nas, to banda hipokrytów, obłudników rządnych stanowisk i przywilei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 sierpnia 2017r. o 22:26
alter napisał(a): Może sprecyzujesz swoją... pewnie niezwykłą, fantastyczną, jedyną w swoim rodzaju... opinię? :) hehehe


Możesz sobie oczywiście wierzyć w to, że pan Kaczyński wsłuchuje się w to czego pragniesz i potrzebujesz i stara się temu sprostać : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:29
Tu alter niestety on ma racje. Zadna partia obecnie nie slycha ludzi zdolnych zarabiajacych bez i po studiach krec .ane 500-600 euro. Jesli maja w didatku 1 dziecko jak ja co mają dzieki PiS ? W zasadzie bzdety. Nic mnie nie intetesuje zmiany w Sadach,Trybunsle itp. Ale coś sie dzieje. Mimo to z punktu ekonomicznego nie chce miec drugiego dziecka... pensje i 500 to zadna zacheta chyba ze ktos chce.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 sierpnia 2017r. o 22:34
kc napisał(a):
alter napisał(a): Może sprecyzujesz swoją... pewnie niezwykłą, fantastyczną, jedyną w swoim rodzaju... opinię? :) hehehe


Możesz sobie oczywiście wierzyć w to, że pan Kaczyński wsłuchuje się w to czego pragniesz i potrzebujesz i stara się temu sprostać : ).


Pan Kaczyński nie jest moim idolem. Jednak Partia PIS w tym momencie spełnia moje oczekiwania... co z radością przyjmuję :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 22:41
~~- napisał(a): Tu alter niestety on ma racje. Zadna partia obecnie nie slycha ludzi zdolnych zarabiajacych bez i po studiach krec .ane 500-600 euro. Jesli maja w didatku 1 dziecko jak ja co mają dzieki PiS ? W zasadzie bzdety. Nic mnie nie intetesuje zmiany w Sadach,Trybunsle itp. Ale coś sie dzieje. Mimo to z punktu ekonomicznego nie chce miec drugiego dziecka... pensje i 500 to zadna zacheta chyba ze ktos chce.


ich prawo... program stworzony był jednak z myślą o przekonywaniu do posiadania więcej niż jedno dziecko celem poprawieniu bilansu demograficznego, i to chyba działa -statystyka pokazuje że rodzi się więcej dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 sierpnia 2017r. o 22:45
alter napisał(a): Pan Kaczyński nie jest moim idolem. Jednak Partia PIS w tym momencie spełnia moje oczekiwania... co z radością przyjmuję :)


Ok, ale to nie jest jednoznaczne z tym , że słuchają Tego czego od nich oczekujesz. Oni po prostu robią co chcą i co uważają za słuszne, głos "ludu" nie ma tu znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza