Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 13:23
Podali by numer konta. Byłoby dla mnie zaszczytem wpłacić sporą sumkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2017r. o 13:27
jaki on tam wybitny ...chyba pierwszy dyktator w historii nowożytnej Polski
gdyby nie wewnętrzna polityka Stalina , żaden cud nad Wisłą by nie miał miejsca więc nie było by legendy Józefa
co myślał o Polakach można poczytać w jego wspomnieniach ...
jedyne z czym się całkowicie zgadzam to stwierdzenie że ''wam kury szczać prowadzać itd...'' co jest nadal na czasie a nawet obecnie , bardziej prawdziwe
:D
dlatego 3X NIE dla pislanderów i ich KC :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 14:56
falco napisał(a): jaki on tam wybitny ...chyba pierwszy dyktator w historii nowożytnej Polski
gdyby nie wewnętrzna polityka Stalina , żaden cud nad Wisłą by nie miał miejsca więc nie było by legendy Józefa
co myślał o Polakach można poczytać w jego wspomnieniach ...
jedyne z czym się całkowicie zgadzam to stwierdzenie że ''wam kury szczać prowadzać itd...'' co jest nadal na czasie a nawet obecnie , bardziej prawdziwe
:D
dlatego 3X NIE dla pislanderów i ich KC :D

falco, jednak jesteś kompletnym ignorantem. Jak polityka Stalina w 1920 roku!?Historii międzywojennej jak widać nie znasz nic a nic. Różne bzdury na temat Polski z lat 1918-1921 czytałem, ale ty jesteś najlepszy :D . Nie do pobicia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2017r. o 16:09
:)
jasne ....
Lenin ,Trocki ,Stalin ,Tuchaczewski ....
to całkiem inna epoka :D
różne czytałeś?
ciekawe jak ''różne '' :D
mało mnie to interesuje bo jestem ''ignorantem '' ale kiedy więcej doczytasz nie ociągaj się i pisz ...
a słyszał ty bratku o kimś takim jak Kamieniew?
hahahaha...''oczytany ''
:D :D :D :D :D


Dopisane 05.08.2017r. o godz. 16:09:

''Myśląc o Polakach, prezes PiS nie dzieli ich w zależności od tego, z której opcji politycznej są. ''

te ...''oczytany'' :D
tu masz odpowiedni temat dla siebie
łatwiej ci pójdzie bo ja to piszę z pozycji ''gorszego sortu '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 16:40
Słyszałem o nich wszystkich drogi falco. Ale postawa Stalina podczas walk polsko-bolszewickich w 1920 roku nie miała prawie żadnego wpływu na tzw. cud nad Wisłą. To, że Tuchaczewski go obciążał żeby siebie wybielić nie znaczy, że decydujący był w tej rozgrywce Stalin i jego działania. Tak nie było, ale trzeba o bitwie warszawskiej poczytać więcej niż w gazetach piszą.
Nie jestem miłośnikiem Piłsudskiego, ale ty powtarzasz argumenty jego przeciwników mające udowodnić, że bolszewicy sami się załatwili. Bolszewicy popełnili karygodne błędy, głównie Tuchaczewski. Uznali, że już po Polakach i wyłączyli zdrowy rozsądek. A nasi dowodzący w tym czasie bardzo sprytnie to wykorzystali. Inna sprawa, że podobne błędy nasze wojska pod Kijowem zrobiły. I nie doceniono wtedy roli konarmii Budionnego.
Falco, gdzieś ty wyczytał, że to Stalinowi zawdzięczamy tyzw. cud nad Wisłą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 17:28
Dobrze że nadmieniłeś " prawie żadnego ";)
Czyli furtka odrobinę otwarta ,odrobinę zamknięta ;)
Wiem że zaraz ty lub inny ktoś wyciągnie "ciężkie działa " ale nic na to nie poradzę że książka że wspomnieniami Tuchaczewskiego , Lenina i o ile pamiętam niejakiego Krylowa była pożyczona i nie pamiętam autora
Ale to właśnie w niej czytałem o Rydzu -śmiglym i Sikorskim
A więc?
Na jakiej podstawie i czy uprawnione jest pisanie do kogoś " ignorancie" ?
Mogę czegoś nie wiedzieć ,mogę czegoś nie rozumieć i wtedy czytam
Ma do tego prawo każdy tylko niewielu chce na to "tracić czas" ;)
Łatwiej jest próbować obrazić lub urazić kogoś niż odnieść się do danego programu jak to ty zrobiłeś ale dzięki temu wiem to że ja z kolei nie piszę do ignoranta
Polska międzywojenna to nie jest historia której aż tak wiele czasu poświęcam więc mogę tu czy tam się mylić ale nie robię z tego problemu
Takich niech szukają inni którzy niejednokrotnie własnych nie widzą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tusek :) klusek niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 17:39
;) czy ktos jeszcze wierzy w te brednie na zawolanie tuska i partii PO :D
bez obrazy :D :D :D :D jak tak to wyrazy wspolczucia i propoNujE wizyte czyt. urlop na 1000 lecia w szpitalu naszym pieknym , pozdrawiam normalnych ludzi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 17:40
falco lubi, jak go nazywam ignorantem ! Zaraz w postach ma pełno uśmiechów :) :) :)
I tak wie więcej niż przeciętny bolecnauta! Ale ma niezdrowe odchylenie lewicowe
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza