Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ceglastobrązowy Heliotrop niezalogowany
4 września 2019r. o 22:01
~~Lawendowoniebieski Pierwiosnek napisał(a):
~~Modra Krokosmia napisał(a):
~~Kruczoczarny Kiścień napisał(a): Pytanie retoryczne do normalnych nie do troli........

Kto może popierać totalnych nieudaczników i złodziei co zwijali państwo?

Retoryczne!





DOMAGAM się informacji ws. zakupu systemu szpiegowskiego Pegasus. Bo jeśli prawdą są informacje, że jedna ze służb zakupiła ten system, to oznacza przestępczą inwigilację obywateli. ŻĄDAM od morawieckiego jasnej odpowiedzi na ten temat !!


"W związku z doniesieniami mediów informujemy, że Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadzi swoje działania w oparciu o przepisy polskiego prawa. Kontrola operacyjna jest prowadzona w uzasadnionych i opisanych prawem przypadkach, po uzyskaniu zgody Prokuratura Generalnego i wydaniu postanowienia przez sąd" - napisało CBA w oświadczeniu.
Jak dodaje Wydział Komunikacji Społecznej Biura, CBA nie zakupiło żadnego "systemu masowej inwigilacji Polaków".
Jeśli Pegasus jest w Polsce, to przestępcy mają się czego bać. Nie wiem, czy ma go CBA. Jeśli obywatel postępuje uczciwie i nie popełnia przestępstw, to nie ma się czego obawiać – tak sprawę skomentował na antenie TVN24 minister Jacek Sasin.

https://dorzeczy.pl/kraj/112878/cba-inwigiluje-polakow-przez-program-pegasus-biuro-dementuje.html


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Heliotrop niezalogowany
4 września 2019r. o 22:12
Napisałeś: "ŻĄDAM od morawieckiego..."
Jeśli system, o którym piszesz działa to już jesteś namierzony. Możesz się już bać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 września 2019r. o 22:20
Czyż ja już nie mówiłem Głupia Papugo , że gadasz sam ze sobą ? To się zwie schizofrenią . Mam wtyki na Tysiąclecia . Mogę wykorzystać . Dla Ciebie wszystko ... butelki po winie , bilety po kinie i medal za konspirę :D

P.ierdolony hipokryto :D

Śnij swój sen o wielkości na portalu Bolecinfo , albo wróć do własnego nicku , co oczywiście nic nie zmieni , ale przynajmniej ja nie będę Ciebie tropił :D

Nie rób ze mnie psa i daj trochę luzu :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Heliotrop niezalogowany
4 września 2019r. o 22:35
Ja nazywam ten stan trochę inaczej. Funkcjonowanie w "równoległej rzeczywistości".;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 września 2019r. o 22:49
Uczono mnie " ja to w wojsku dupa " . Imieniem i nazwiskiem , albo nickiem .

Tyle ... do Kameleona i do Ciebie również , Heliotrop.

Śpijcie dobrze :



... taka moja kołysanka dla nieznanych ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Aukuba niezalogowany
5 września 2019r. o 6:45
u kogo tymczasem będziesz żebrał o ''dobre słowo''?
na to trzeba sobie zasłużyć a nie jątrzyć za czyimiś plecami i ''obrabiać komuś du.py''

nie wystarczy ci Rycha? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Pierwiosnek niezalogowany
5 września 2019r. o 8:51
https://www.tvn24.pl/loty-prezydenta-i-i-premiera-o-statusie-head,966777,s.html


pis = wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
5 września 2019r. o 9:12
Ale bez porównania mniejszy niż PO.

To jest dopiero szambo - dosłownie.
Niedawno Gdańsk, teraz Warszawa - czego nie dotkną to cuchnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza