Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zgniła Magnolia niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:16
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): To po prostu twoja skleroza!
PS
Jak zwykle, typowa dla lemingozy kultura i rzeczowa polemika.
Tym różni się lemingoza od "ciemnoty pisowskiej"

Sklerozę to masz ty ,dzisiaj twój pisowski guru Wdowczyk powiedział w jeden na jeden ,że w 2008 roku PO wprowadziło ustawę która zawierała zwolnienia z płacenia abonamentu tyczyło się to między innymi emerytów i rencistów ,kombatantów i wielu innych osób .PS Leming to ciebie zrobił na próbę i zapomniał zniszczyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:27
"W 2007 roku PO wygrała wybory, lecz nie miała jeszcze wpływu na TVP. To nie podobało się politykom PO, którzy zaczęli zawzięcie atakować media publiczne. W 2008 roku Donald Tusk stwierdził, że abonament radiowo-telewizyjny jest "archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi", który powinien zostać zniesiony. W efekcie wpływy z abonamentu zaczęły drastycznie maleć. Najniższy poziom osiągnęły w 2011 roku, gdy do kasy mediów publicznych trafiło tylko 470 mln zł"
Jak już TVP została "odzyskana" przez PO Tusk oświadczył: "teraz nie powiedziałbym czegoś takiego" :)
1,95 mld zł to rekompensata za utracone wpływy abonamentowe.
Uważam, że każda wypowiedź w tym temacie powinna być poprzedzona deklaracją:
- płacę/ nie płacę za abonament rtv
- chcę/ nie chcę oglądać Euro 2020 w tvp *)
- chcę/ nie chcę oglądać olimpiadę w tvp
- chcę/ nie chcę oglądać skoki narciarskie w tvp
I dla równowagi:
- Od kwietnia 2019 r. zostały zniesione limity do badań tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM) oraz na operacje zaćmy oraz endoprotezoplastyki.
- Od 1 marca br. mają zostać zniesione limity na porady pierwszorazowe w do lekarzy czterech specjalności: neurologii, ortopedii, endokrynologii i kardiologii
- Wydatki na służbę zdrowia w 2020 r. mają przekroczyć 5 proc. PKB, czyli ponad 109 mld zł.
Zgodnie z danymi GUS:
-w 2014 roku wydatki publiczne na służbę zdrowia wynosiły 75 928,7 mln zł i stanowiły 4,42% PKB.
-W 2015 roku wydatki publiczne na służbę zdrowia wynosiły 79 886,6 mln zł i stanowiły 4,44% PKB
-W 2016 roku wydatki publiczne na służbę zdrowia wynosiły mln 84 591,5 mln zł i stanowiły 4,55%
Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/o-ile-wzrosly-wydatki-na-sluzbe-zdrowia/
- Narodowa Strategia Onkologiczna - planowane nakłady na lata 2020-2030 wynoszą 5 mld 100 mln zł.
*) przypominam, że w 2016 aby obejrzeć wszystkie mecze w Polsacie trzeba było zapłacić ekstra 100 zł. pomimo wykupionego pakietu Polsat Sport Ekstra :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:37
Przypomnę jeszcze mundial siatkarski w 2014:
"Za transmisję siatkarskiego munsialu odpowiada Telewizja Polsat. Niestety za darmo, w otwartym Polsacie będzie można obejrzeć tylko mecz otwarcia. Pozostałe rozgrywki będą transmitowane na płatnych kanałach specjalnych Polsat Volleyball 1,2,3 i 4. Koszt dostępu do tych kanałów jest zróżnicowany w zależności od dostawcy telewizji.
- Vectra: 99,90 zł.
- UPC: 79 zł
- nc+: 81 zł"
Chcę/ nie chcę oglądać siatkówkę w tvp ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
18 lutego 2020r. o 12:41
[img=1582029719_c6j1234.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:44
EURO 2016
"Polsat, który ma pełnię praw transmisyjnych do Euro 2016, nie pokaże wszystkich spotkań w paśmie otwartym. Dziś podał, ile wyniosą opłaty dla chcących mieć dostęp do pełnego pakietu.
– wszystkie 51 spotkań na żywo, 31 dni emocji, 2 kanały nadające 24 godziny na dobę, w jakości HD, bez reklam za 99 zł." :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Magnolia niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:55
~~Płomiennorudy Dąb napisał(a): EURO 2016
"Polsat, który ma pełnię praw transmisyjnych do Euro 2016, nie pokaże wszystkich spotkań w paśmie otwartym. Dziś podał, ile wyniosą opłaty dla chcących mieć dostęp do pełnego pakietu.
– wszystkie 51 spotkań na żywo, 31 dni emocji, 2 kanały nadające 24 godziny na dobę, w jakości HD, bez reklam za 99 zł." :(

Polsatu nie lubię bo sprzedaje się Pisiorom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dąb niezalogowany
18 lutego 2020r. o 12:58
Cani napisał(a): [img=1582029719_c6j1234.jpg]


12,5 miliarda złotych trafi w tym roku na leczenie pacjentów onkologicznych w Polsce - ustalił reporter RMF FM.
Dodatkowe pieniądze rząd planuje przeznaczyć na realizację Narodowej Strategii Onkologicznej. Ustawa budżetowa przyjęta przez Sejm w ostatni piątek zakłada dodatkowe pieniądze przeznaczone na realizację programu wieloletniego "Narodowa Strategia Onkologiczna na lata 2020-2030". Jak można przeczytać w oficjalnych dokumentach, "planowane nakłady z budżetu państwa na realizację działań przewidzianych w ramach Strategii w poszczególnych latach wynoszą: 250,3 mln zł w 2020 r., 451,2 mln zł rocznie w latach 2021-2023 oraz 501,5 mln zł rocznie w latach 2024-2030".

Czytaj więcej na https://twojezdrowie.rmf24.pl/aktualnosci/news-sprawdzamy-ile-pieniedzy-trafi-na-leczenie-pacjentow-onkolog,nId,4332307#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Czosnek niezalogowany
18 lutego 2020r. o 13:58
~~Wrzosowa Fortegilla napisał(a):
~~Turkusowy Maczek napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ...y...hej tam:]

jesteście? :]
mam dla was kolejnego waszego ''przedstawiciela'' :]


Nikogo tu nie ma poza tobą i twoją rodziną :D Nikogo nie obchodzi co piszesz, poza jednym kwiatkiem :D To aż przykre, że tak się produkujesz kilka razy dziennie dla nikogo :D


Kmiotek głomb ćwok karmi się z szamba ścierwomediów, sam tu obsrywa wszystko i potem sam podniecony wyżera te gówno. Obieg zamknięty. Pospolity śmierdzący trol.


:D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.