Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 14:57
Nie, nie tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HaHa niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 15:02
Niezbyt częste zjawisko?
Na czym to opierasz tą swoją analizę?
Jasne że jedni i drudzy jadą po sobie jak po burej suce ale ale ja więcej chamstwa widzę jednak po stronie zwolenników PiS
Pisał tu panm pamiętasz obelgi jakimi go obrzucano?
Pisze tu falco który jak to piszą ci kulturalni według ciebie jest synem komucha
To jest w porządku?
Widzicie gorszy sort ,czerwonych ,komuchów a kiedy pisze się o pisowcach pisdzielce jesteście oburzeni bo jak tak można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ETA niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 15:19
~~ napisał(a):
~~Do Ola napisał(a): Ciekawe co ty popierasz?
Napisz
Tylko peowcy czy kodowcy używają tu obraźliwych sformułowań?


Nie, nie tylko oni. Ale wiodą w tym wyraźnie prym. Dziwne to trochę, gdyż pozują na ludzi oświeconych, a język taki że nawet pod budką z piwem wstyd by było go używać.
Zdarza się ze któryś z adwersarzy się odszczeknie, ale nie jest to zbyt częste zjawisko.
Co do anonimowości to przypominam szanownym kolegom i koleżankom, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Do każdego, jak trzeba, można dotrzeć.
Dlatego dobrze Wam radzę - pisząc w sieci, pisz tak jakbyś to czynił podpisując się imieniem i nazwiskiem, nawet, gdy wydaje się Wam, że piszecie anonimowo.
Takie podejście może pomóc uniknąć wielu przykrości i rozczarowań w przyszłości.


Dzięki za rady .Dlaczego Ty z nich nie skorzystałeś ?
Dlatego walnę Cię cytatem z Pawłowicz ; ,,zamknij USTA''
:D
Tacy Wy Prawi I Sprawiedliwi ,katolicy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 sierpnia 2017r. o 15:28
bardzo ciekawa dyskusja
i jaka ''obiektywność '' :D

jedno mnie zastanawia ale jeszcze poczekam :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do ola niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 15:37
Nie, nie tylko oni. Ale wiodą w tym wyraźnie prym. Dziwne to trochę, gdyż pozują na ludzi oświeconych, a język taki że nawet pod budką z piwem wstyd by było go używać.
Zdarza się ze któryś z adwersarzy się odszczeknie, ale nie jest to zbyt częste zjawisko.
Co do anonimowości to przypominam szanownym kolegom i koleżankom, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Do każdego, jak trzeba, można dotrzeć.
Dlatego dobrze Wam radzę - pisząc w sieci, pisz tak jakbyś to czynił podpisując się imieniem i nazwiskiem, nawet, gdy wydaje się Wam, że piszecie anonimowo.
Takie podejście może pomóc uniknąć wielu przykrości i rozczarowań w przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 sierpnia 2017r. o 15:58
a to co?
ile razy jeszcze powielisz tą bzdurę ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mi zkomasował 6 niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 16:10
~~Przepraszam napisał(a): Odrzuca mi posty a później wali wszystkie po kolei


Nie tylko tobie .Maniek hamuje wszystkie i puszcza cała paczkę .Wychodzimy na ...i ,którzy nie umieją opublikować pojedynczy komentarz.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 16:18
~~mi zkomasował 6 napisał(a):
~~Przepraszam napisał(a): Odrzuca mi posty a później wali wszystkie po kolei


Nie tylko tobie .Maniek hamuje wszystkie i puszcza cała paczkę .Wychodzimy na ...i ,którzy nie umieją opublikować pojedynczy komentarz.




zapomniałem dodać Formułkę ;; Cenzura to tylko na ;;Bolec .info.

Nnooo.,teraz ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza