Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~J23 niezalogowany
23 lutego 2024r. o 8:04
No co tam "somsiedzie" wpadłeś we własne sidła ? :
Rozwój samochodów elektrycznych stanowi problem dla dostawców komponentów do produkcji aut. Zdaniem eksperta do końca dekady pracę straci 1/4 osób zatrudnionych na niemieckim rynku przez tego typu firmy. Wszystkiemu jest winna właśnie elektryfikacja........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
23 lutego 2024r. o 8:09
~~Brązowozłoty Czyściec napisał(a): ''Jestem przyzwyczajony od kilkudziesięciu lat do tych, którzy pracują dla komunistów, oszukują, kłamią i próbują zde…”

Antosiu ''dronie''...sam taki jesteś do szpiku kości...;D
tylko nie wiem co próbujesz ''zde....'' ;D


I Vice versa i Vice versa Janku drogi:)
Dzień ci dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Golteria niezalogowany
23 lutego 2024r. o 8:13
~~pis potega napisał(a): pisiaki mają małe siusiaki

A POwcy zbliżają się od tyłu do owcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Lemon niezalogowany
23 lutego 2024r. o 8:20
Nakolanniki sobie kupcie bo ula jedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Ambrowiec niezalogowany
23 lutego 2024r. o 8:39
~~J23 napisał(a): No co tam "somsiedzie" wpadłeś we własne sidła ? :
Rozwój samochodów elektrycznych stanowi problem dla dostawców komponentów do produkcji aut. Zdaniem eksperta do końca dekady pracę straci 1/4 osób zatrudnionych na niemieckim rynku przez tego typu firmy. Wszystkiemu jest winna właśnie elektryfikacja........

głupawy komentarz...
ja osobiście zawsze byłem przeciwnikiem samochodów elektrycznych o czym chyba wielu tu zapomniało ale jednocześnie przypominam że to matoł-usz obiecywał ''miliony elektryków'' ;D
teraz kiedy branża przeżywa okres kryzysu na rynku zbytu coś mi się wydaje że ten pomysł matoł-usza padnie jak każdy inny piSSdzielski ''projekt'' ;D
tyle że już na te kilka rysunków projektowych wydano miliony złotóweczek ...;D

chodzą słuchy że pod teren tej budowy Izery wyrównano kilkanaście hektarów gór Izerskich...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kusy niezalogowany
23 lutego 2024r. o 9:14
Nie jest sukcesem wybudowanie bezproduktywnego obiektu , lecz w stosownym momencie się wycofać z jak najniższymi stratami
tego nigdy nie zrozumiesz Janie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Ambrowiec niezalogowany
23 lutego 2024r. o 9:20
hahahaha...
wycofać się kiedy już kto miał się obłowić to się obłowił?
ot prawdziwy ''sukces'' ;D

''Nie jest sukcesem wybudowanie bezproduktywnego obiektu ,....''
to kto to od początku planował?...pan Zdzisek ze stróżówki ?;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Kasztanowiec niezalogowany
23 lutego 2024r. o 10:43
Bimbrownik planował a ty nieudolnie próbowałeś wykonać. Jak opisywał zainteresowany robota spartoloną na co powołał się na podstawie zdjęć wykonanych przez świadka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza