Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~oczywista oczywistość niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 7:06
Jeśli mamy mówić wprost, to mówmy. To właśnie od spotkań J. Kaczyńskiego w latach 1989-90 ze szpiegiem Kremla Anatolijem Wasinem, zaczęło się tworzenie dzisiejszego imperium PiS. Powstały fundacje, spółki i pierwsza partia PC. Nadzorujący funduszami sowieckiego KGB Janusz Quandt (komunistyczny finansista i szef Banku Przemysłowo-Handlowego) udzielił Kaczyńskiemu ogromnej pożyczki, a następnie wynajął biura jego fundacji płacąc za 13 lat z góry. Nagle Kaczyński zaczął rozbić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robił. Dzięki temu wszystkiemu pozyskał w użytkowanie nieruchomości w Warszawie. Następnie się na nich uwłaszczył dzięki przeforsowanej przez obecnego prezesa NBP Adama Glapińskiego ustawie "lex Glapiński" – pozwalającej nabywać bez przetargu państwowe grunty (Glapiński był od stycznia 1991 r. ministrem budownictwa). Jedną z tych nieruchomości jest dzisiejsza siedziba PiS przy ul. Nowogrodzkiej. Wydaje mi się, że zakres PiS-owskiej komisji do zbadania wpływów Kremla należałoby rozszerzyć…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Rumianek niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 7:45
~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Fundusz Sprawiedliwości tak nadużywany, tak lekkomyślnie trwoniony na cele bandycko-pisowskie w wielu przypadkach, jest tylko fragmentem większej całości". - Tego typu funduszy było WIELE w różnych resortach. Zrabowano dziesiątki, setki milionów złotych.


A na 13 i14 a na 500+, czy 800+, a na obniżenie podatku, a na tanie paliwo to ile zrabowano? Tefałen POliczył?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Cząber niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 7:49
~~Fioletowobiała Cebula napisał(a): Pamiętamy pamiętamy, a ty pamiętasz kto ci wiek emerytalny obniżył ? Pamiętasz?

Nikt mi nie obniżał poszedłem na emeryturę w wieku 70 lat ,bo miałem fajną pracę >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:25
~~Czarnawy Cząber napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowobiała Cebula napisał(a): Pamiętamy pamiętamy, a ty pamiętasz kto ci wiek emerytalny obniżył ? Pamiętasz?

Nikt mi nie obniżał poszedłem na emeryturę w wieku 70 lat ,bo miałem fajną pracę >


Byłeś górnikiem dołowym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:27
Pani Szydło 9 czerwca zagłosujemy za Polską a nie za Rosją. Oderwaliśmy was od Polskiego koryta oderwiemy was od Europejskiego!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Ostróżka niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 8:38
~~Czerwonokrwista Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnawy Cząber napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowobiała Cebula napisał(a): Pamiętamy pamiętamy, a ty pamiętasz kto ci wiek emerytalny obniżył ? Pamiętasz?

Nikt mi nie obniżał poszedłem na emeryturę w wieku 70 lat ,bo miałem fajną pracę >

Byłeś górnikiem dołowym?

kurna KOSMONAUTĄ...;D
co się dzieje z ludźmi że tak bardzo interesuje ich czyjeś życie....
czyżby to że ze swoim mają problemy? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 9:39
Ziobryści złapani na ogromnym złodziejstwie. Kaczorowi pali sie zad. Duda odlatuje z CPK. Przestępcy wąsik, kamiński, broszka, pcimski gangster, zalewska, szukają azylu w Brukselii. A ziobro udaje chorego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Fortegilla niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 19:44
~~Centralny kryminał dla pisowców napisał(a): Ziobryści złapani na ogromnym złodziejstwie. Kaczorowi pali sie zad. Duda odlatuje z CPK. Przestępcy wąsik, kamiński, broszka, pcimski gangster, zalewska, szukają azylu w Brukselii. A ziobro udaje chorego.


A ty ciągle te głosy słyszysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza