Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

211
skorn
9 sierpnia 2017r. o 17:28
ja nie zauważyłem

teraz popatrzę sobie przez moment jak taplasz sie z tyldami w rynsztoku : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pucz niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:33
do krychy pseudo profesorki - wykształcenie może masz ale inteligencji i gracji za grosz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2017r. o 17:48
skornie
teraz na te pierdoły nie mam czasu

a właśnie ...oglądałeś może dzisiaj powtarzany od kilku dni mini serial o Stalinie ?
jego droga do władzy ...ciekawe czy oglądał to ten co to taki oczytany jest i napisał do mnie że chyba ''epoki mi się pomyliły'' kiedy poruszyłem sprawę Tuchaczewskiego i Kamieniewa

niech ...om chwilowo wystarczy to

3X NIE dla pislanderów i ich KC

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:56
Kwi kwi kwi kwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:30
Zegarki za 50 tys stały sie dla nas odczuwalne...kwiii kwiii kwiiiii jyz nie sa jak za darmo kwiiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~już niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:45
nam kiedyś wmawiano że bez cccp Polska sobie nie poradzi,teraz że bez ue.to oni żerują na nas i dzięki pis to się zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pucz niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:51
https://wiadomosci.wp.pl/nalot-na-tvpis-wsciekli-widzowie-protestowali-przed-siedziba-tvp-info-6153372783954049a

brawo protestujący !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosławie prowadź niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:53
~~ napisał(a):
~~obywatel napisał(a): zgoda ale nie można wszystkiego zepsuć a w zamian dać polaczkom 500+ i poszczuć uchodźcami i na tym zbudować politykę !! !! i kto tu daje się strzyc ?

Psuć???? Po PO już niewiele da się popsuć. Nasze państwo zostało już tylko teoretyczne. Trzeba na nowo budować tożsamość narodową. Bo PO z TVN-em na spółkę tak natłukło niektórym europejskość do głowy że tego i w dwóch pokoleniach nie wytrzebisz. A tu chodzi o to byśmy owszem byli Europejczykami, ale przede wszystkim Polakami, a nie jakimiś tam polaczkami. Spójrz na Niemców czy Francuzów. Oni też są Europejczykami, ale najpierw Francuzami czy Niemcami.
A u nas doszło do tego ze ktoś tylko o polskości wspomni to WRÓG Unii Europejskiej.
Najważniejsze to najpierw poukładać ludziom w głowach. I to próbuje zrobić PiS.
Stado potulnych unijnych baranów będzie beczeć, ale cóż. Jak mówiłem i dwa pokolenia mało po indoktrynacji TVN-u.


Popieram.
Co nam tu unia będzie narzucać swoje wartości .Ma dawać kasę i morda w kubeł.
Nie ważne czy Polska będzie biedna czy bogata.Ważne że ma być katolicka .
Słyszał kto aby ksiądz kogoś skrzywdził czy kogoś okradł czy ( tfu,tfu ) zgwałcił.?
Polska katolicka ,Polska dla Polaków.Suweren czeka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.