Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czyż niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 16:27
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): [Stado potulnych unijnych baranów będzie beczeć, ale cóż. Jak mówiłem i dwa pokolenia mało po indoktrynacji TVN-u.


PISdzielce zdecydujcie się!!:>
Albo słyszycie beczenie stada potulnych unijnych baranów albo kwiczenie świń oderwanych od koryta??!! :>

"Osiołkowi w żłobie dano,
W jeden owies, w drugi siano."

:)


pisowce dostali siano :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gwoździem niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 16:31
do trumny partii POgardy,będzie spec.komisja do spraw wyłudzania watu która rusza na jesień.POcą się łapki z nerwów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty karakan niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 16:38
~~gwoździem napisał(a): do trumny partii POgardy,będzie spec.komisja do spraw wyłudzania watu która rusza na jesień.POcą się łapki z nerwów?


mam gdzieś piździelskie szkodliwe potyczki ze wszystkim co Polskie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rencista niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:02
PIS - wiedzie nas na manowce!!! Odbijają nas od UE!! I malutkie wasze mózgi myślą że Polska bez UE da sobie radę??? Otóż nie!! Jesteśmy całkowicie uzależnieni od UE!!! Jak ktoś uważa inaczej to chyba kończył szkołę "ZREMB". Niezrozumiałe dla mnie jest jedno? Pisiory walą w nas podwyżki, wprowadzają nowe podatki!!! A przecież mieli tego nie robić!!! Ale to jest nic, dziwi mnie że Polacy biją im jeszcze brawo!!! Dla mnie gospodarka państwa to jest portfel obywatela!!! Jak będzie w nim mniej, to chyba nie dobrze??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:07
~~rencista napisał(a): PIS - wiedzie nas na manowce!!! Odbijają nas od UE!! I malutkie wasze mózgi myślą że Polska bez UE da sobie radę??? Otóż nie!! Jesteśmy całkowicie uzależnieni od UE!!! Jak ktoś uważa inaczej to chyba kończył szkołę "ZREMB". Niezrozumiałe dla mnie jest jedno? Pisiory walą w nas podwyżki, wprowadzają nowe podatki!!! A przecież mieli tego nie robić!!! Ale to jest nic, dziwi mnie że Polacy biją im jeszcze brawo!!! Dla mnie gospodarka państwa to jest portfel obywatela!!! Jak będzie w nim mniej, to chyba nie dobrze??????



Dobrze piszesz ale można to też skwitować jednym zdaniem : PiS JEST DO DUPY !! :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:09
pisowce postradaliście zmysły i ciągniecie nas w przepaść i stąd ta wojna !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rencista niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:17
AAA!!! Pazurami się drapiecie!!! Wszyscy przemądrzali?? Lecz te słowa mają mało EQ!! TO WAS POJEDNA!!!--- OTWÓRZCIE DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ!!! I tak za rok lub dwa pogadamy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 sierpnia 2017r. o 17:17
a zauważyliście jak tu na forum jeden ... poucza drugiego ?
jeden bluzga co jest przecież normalne a drugi chce uchodzić za ''ynteligenta''i próbuje to naprawiać ...
a wcześniej co robił ?
kilka postów wstecz sam bluzgał ?

...ski ''język '' jak i kultura wypowiedzi dawno już zeszła do najniższego z najniższych poziomów ...
tak to jest jak za ''autorytety'' ma się pseudo profesorkę krychę ...
pewnych procesów już nie da się odwrócić :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza