Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~100% niezalogowany
12 sierpnia 2017r. o 22:36
Holland Babo-chłop szuka dojścia by zaistnieć ,tani i to bardzo tani chwyt samoreklamy !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 sierpnia 2017r. o 23:12
kc napisał(a):
falco napisał(a): przed chwilą poczytałem odrobinę o Holland
w artykule było jej kilka zdjęć i to z Krakowskiego ,z ostayniej tzw. miesięcznicy
cholernie wymowne i i chyba nawet wzruszające kiedy jednostka czuję aż taką niemoc w walce z niesprawiedliwością


No, ja też się wzruszyłam .

[img=1502569188_hipikxg.png]

:D


jak twój bohater zwany generałem wysyłał czołgi przeciw Polakom, to też sie wzruszałeś? :D


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
12 sierpnia 2017r. o 23:28
Żałosne, otumanione sekciarską i toruńską wiarą PiS-dzielce, wasz czas się bezpowrotnie kończy!
Wkrótce wylądujecie na śmietniku historii jak Hitler, Stalin i Castro.
Ch.j z wami !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 sierpnia 2017r. o 23:47
hooj ci na grób! a my będziemy trwać 1000 lat! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 0:07
~~ napisał(a): hooj ci na grób! a my będziemy trwać 1000 lat! :)



W annałach wstydu i hańby Polski !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 0:23
"Komendant główny policji powiedział,ze miesięcznica to wydarzenie o charakterze modlitewno-narodowym,obecności snajperów na dachu nie potrafił juz wytłumaczyć!"


https://wiadomosci.wp.pl/balcerowicz-strzelcy-na-dachach-swiadcza-o-checi-zastraszania-ludzi-lub-paranoi-6154468473059457a?src01=6a4c8&src02=facebook_wp

strzelcy na dachach po co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100% do H.P PiS niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 8:23
Żeby takie capy PO-wskie nieudaczniki jak ty i inne PO-wsinogi Jarka nam nie ustrzelili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kto moderuje posty? niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 10:27
Kto moderuje posty?
Dlaczego tolerujecie wulgaryzmy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.