Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Portal: niezalezna.pl niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:25
Atykul:"Sędzia wypuszczala z aresztu bandytów. Podejrzani byli klientami adwokata, jednocześnie jej kochanka".
Takich sądów bronicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 sierpnia 2017r. o 11:29
~~Pan Kazimierz Marczewski napisał(a): Kto moderuje posty?
Pan Kazimierz Marczewski?
Dlaczego toleruje Pan wulgaryzmy?


W niedzielę mają wolne.

Emem moderuje, ale on jest fanem CYPISA, a oni nie przebierają w słowach, więc pewnie wulgaryzmy tych tyld są jak miód na jego uszka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamil niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:44
Brak moderacji tego rynsztokowego bulgotu tylko potwierdza jaki język dominuje i jest tolerowany przez zwolenników PO. A mnie utwierdza w swoim poparciu dla PiS. Naprawdę jasno dziś widać kim są wyborcy PO. Tyle nienawiści, nawoływania do przemocy, agresji, rynsztokowy język... wiele postów które tu czytam kwalifikuje się pod paragraf. Wielcy obrońcy demokracji, którzy za nic mają zasady o których mówią. Często mam wrażenie, że opozycja w ramach swoich porządków postawiłaby demokratycznie wybrany i popierany przez społeczeństwo rząd pod mur. To obrzydliwy obraz obnażający skrajnie, wręcz totalnie niski poziom opozycji - również w stosunkach do innych ludzi - który mam nadzieję pozwoli PiS rządzić jeszcze długie lata. Oby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 11:57
Wypowiadać mogą się wszyscy ale niektórzy wykorzystują to do zrobienia zadymy i oczywiście ICH teoria jest jedynie SŁUSZNA .
Tak wygląda polityk -napompowany, zadufany w sobie i tak właśnie zachowują się t.z.w. doły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 12:07
~~Kamil napisał(a): rak modeBracji tego rynsztokowego bulgotu tylko potwierdza jaki język dominuje i jest tolerowany przez zwolenników PO. A mnie utwierdza w swoim poparciu dla PiS. Naprawdę jasno dziś widać kim są wyborcy PO. Tyle nienawiści, nawoływania do przemocy, agresji, rynsztokowy język... wiele postów które tu czytam kwalifikuje się pod paragraf. Wielcy obrońcy demokracji, którzy za nic mają zasady o których mówią. Często mam wrażenie, że opozycja w ramach swoich porządków postawiłaby demokratycznie wybrany i popierany przez społeczeństwo rząd pod mur. To obrzydliwy obraz obnażający skrajnie, wręcz totalnie niski poziom opozycji - również w stosunkach do innych ludzi - który mam nadzieję pozwoli PiS rządzić jeszcze długie lata. Oby.


Tu masz PISowcu swoją tolerancję ;

, ten rynsztokowy bulgot tylko potwierdza jaki język dominuje i jest tolerowany przez zwolenników PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 12:11
Prawa i sprawiedliwa,żarliwa katoliczka .Kobieta tolerancyjna i łagodna;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofja katoliczka niezalogowany
13 sierpnia 2017r. o 12:16
Apeluję do moderatora ; suweren nie chce oglądać tych zmanipulowanych ,nieudolnych fotomontaży. Prawda się sama obroni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 sierpnia 2017r. o 12:29
~~ napisał(a): Prawa i sprawiedliwa,żarliwa katoliczka .Kobieta tolerancyjna i łagodna


Ona jest po prostu niezbyt rozgarnięta, a to, że jest katoliczką nie ma tu żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza