Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XPO popularne jak przebój Despacito ;)
~~Złotorudy Mieczyk niezalogowany
24 grudnia 2018r. o 15:22
~~Srebrny Heliotrop napisał(a): Bo dokładnie tak będzie.400 możesz dostać za przysłowiowy cukier,ale tylko NIEKIEDY! Jak będziemy pokazywać,ze satysfakcjonuje nas taka płaca,w Polsce nigdy nie wzrosną zarobki.Dziwicie się,ze za 500+ ludzie rzucają prace,juz tlumacze.Idz pracuj za grosze,dochod przekracza kryteria,tracisz 500,rodzinne i rozne zapomogi.zostaje .ówno.Zostaw prace,wez co się należy,dorabiaj na czarno(gdzie więcej zapłacą)i ciesz się,ze chociaż masz od 1 do ostatniego.Komornik Cie nie oskubie,a emerytura jest dla zusu.Dziekuje WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Całkowicie sie zgadzam zamiast pracować za 2000 zł netto bardziej sie placa brać 500 plus na dzieci praca na czarno i zapomogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Złotokap niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 15:38
Nieprofesjonalne jest oczywiście to, że pozostawia się kandydata bez żadnej informacji zwrotnej - to nie podlega kwestii.
Jeśli jednak chodzi o zakres wiedzy i charakter pytań to jestem to w stanie zrozumieć, ponieważ istotą pracy managera jest postrzeganie sytuacji z poziomu helikoptera właśnie. On nie zagłębia się w szczegóły tylko ma tak organizować pracę podległych sobie ludzi by to robili właściwie i składali na czas rzeczowe raporty. Dlatego nie dziwi mnie zakres pytań tak szeroko obejmujący tematykę Lean. Oczywiście jeśli manager potrafi zejść do podstaw i pokazać, że wie o czym mówi to tylko na plus ale powtarzam, to nie jego rola. Jeśli ktoś chce mieć coś na poparcie tej tezy polecam lekturę "Cień Zwycięstwa" Suworowa (o managemencie z wojskowego punktu widzenia ;-). Czy rozmowa telefoniczna jest najlepszym sposobem na ewaluację w takim zakresie? Tu akurat też nie jestem do końca przekonany.
Rozumiem, że każdy z kandydatów chciałby być zapytany o konkretny problem, dotyczący konkretnej linii. Mi udało się zauważyć coś takiego podczas rozmowy i mam nadzieję przekuć na swoją korzyść, ponieważ znam temat z obu stron - w jednej firmie to my mieliśmy problem z zapewnieniem właściwej identyfikowalności, w drugiej ma z tym problem mój dostawca. Reasumując - rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze i mam nadzieję, że coś z tego wyniknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Suchodrzew niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 15:52
ściemniacze, nieprofesjonalne osoby prowadzą rekrutację,standardy skrajów orientu, omijajcie szerokim łukiem takich pracodawców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modrawa Cebulica niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 23:39
A miało być tak pięknie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Łubinnik niezalogowany
30 kwietnia 2019r. o 14:22
Jak teraz tam wygląda sytuacja? Warto iść tam do roboty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieski Maczek niezalogowany
18 lipca 2019r. o 16:20
Całe szczęście coraz więcej kontroli PIPu w tym zakładzie. Ostatnio był dzień przestoju, kazali ludziom wypisać urlopy i mimo że wszyscy stawili się do pracy to nie chcą płacić postojowego. Ludzi przyszli, stanęli na stanowiskach byli gotowi do pracy a oni urlop albo odrabianie. To chyba niezgodne z kodeksem pracy i ktoś się powinien tym zainteresować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Rezeda niezalogowany
20 lipca 2019r. o 13:51
Miało być tak pięknie :D takie zarobki i atmosfera jak z bajki. A po komentarzach widzę że nie bardzo to wyszło :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Dziurawiec niezalogowany
21 lipca 2019r. o 20:31
~~Malachitowa Rezeda napisał(a): Miało być tak pięknie :D takie zarobki i atmosfera jak z baj

ki. A po komentarzach widzę że nie bardzo to wyszło :D




Wiesz zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni.Ja jestem Team Leaderem i nie narzekam-narobię się ale wierz mi wiem za co.Nigdzie w Chojnowie, Bolesławcu czy Złotoryji nie zarobiłabym takich pieniędzy.Atmosferę tworzymy sami-nie narzekam.Jest naprawdę ok.A mam porównanie bo pracowałem w różnych " blaszakach " w okolicy.W XPO jest najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.