Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Przekrwiony Buk niezalogowany
22 listopada 2018r. o 18:19
~Złocistozielony Krokus napisał(a): Sobie tez niech obniża.
Będzie więcej w budżecie za co basen wybudują.

i kino obiecane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowa Kanna niezalogowany
22 listopada 2018r. o 18:49
Basen już jest , tylko trzeba ten garnek wypie....ć i zadaszenie zrobić:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ostróżka niezalogowany
22 listopada 2018r. o 19:17
Ale ich bodło, że tylu nowych radnych jest. Ta nie pewność: Znajdą zdrajcę czy nie ? Da się dalej pływać czy nie ?

Po tych wpisach widać, że najbardziej ta sytuacja to "BODŁA" byłą przewodniczącą. Tak dobrze szło. Szlak trafił plany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Rannik niezalogowany
22 listopada 2018r. o 19:25
~~Kanarkowa Ostróżka napisał(a): Ale ich bodło, że tylu nowych radnych jest. Ta nie pewność: Znajdą zdrajcę czy nie ? Da się dalej pływać czy nie ?

Po tych wpisach widać, że najbardziej ta sytuacja to "BODŁA" byłą przewodniczącą. Tak dobrze szło. Szlak trafił plany...

Ja jednak się boję ponieważ gó-wno zawsze płynie z prądem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Łubinnik niezalogowany
22 listopada 2018r. o 20:05
Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 20:14
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Jakoś dziwnym trafem dużo osób piszących wypowiada się w imieniu byłej przewodniczącej.Ja znam od lat TOSIĘ i myślę że wielu z mieszkańców Gminy również i nie potrzebnie trudzisz się szanowny Brunatny Łubinniku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Łubinnik niezalogowany
22 listopada 2018r. o 20:23
A ja znam Ciebie i wiem, ze jeździsz rowerem po wiosce w brudnym swetrze;)
I ludzie Cię znają i uważają za szkodnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 20:36
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): A ja znam Ciebie i wiem, ze jeździsz rowerem po wiosce w brudnym swetrze;)
I ludzie Cię znają i uważają za szkodnika.
Widzisz co sobą reprezentujesz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem przemawia przez Ciebie buta i piszesz głupoty .Człowiek jeżdżący rowerem i mający brudny swetr kojarzy mi się z człowiekiem który niestety musi pracować !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza