Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Ciemnobrązowy Rannik niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:25
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Jakoś dziwnym trafem dużo osób piszących wypowiada się w imieniu byłej przewodniczącej.Ja znam od lat TOSIĘ i myślę że wielu z mieszkańców Gminy również i nie potrzebnie trudzisz się szanowny Brunatny Łubinniku!!!

Jak tak dobrze znasz tą Tosię to powiedz dlaczego w oświadczeniu majątkowym nie wykazywała 2 działek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Łubinnik niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:31
To już staje się nudne.
Nie macie nic nowego?
Kogo teraz podpierdzielicie do sądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:33
~~Ciemnobrązowy Rannik napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Jakoś dziwnym trafem dużo osób piszących wypowiada się w imieniu byłej przewodniczącej.Ja znam od lat TOSIĘ i myślę że wielu z mieszkańców Gminy również i nie potrzebnie trudzisz się szanowny Brunatny Łubinniku!!!

Jak tak dobrze znasz tą Tosię to powiedz dlaczego w oświadczeniu majątkowym nie wykazywała 2 działek .
Mieszkańcy Milikowa są wdzięczni za Piękne drugie boisko w Milikowie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Jabłoń niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:44
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~~Ciemnobrązowy Rannik napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Jakoś dziwnym trafem dużo osób piszących wypowiada się w imieniu byłej przewodniczącej.Ja znam od lat TOSIĘ i myślę że wielu z mieszkańców Gminy również i nie potrzebnie trudzisz się szanowny Brunatny Łubinniku!!!

Jak tak dobrze znasz tą Tosię to powiedz dlaczego w oświadczeniu majątkowym nie wykazywała 2 działek .
Mieszkańcy Milikowa są wdzięczni za Piękne drugie boisko w Milikowie!!!

A o której jutro ma być ta wizja lokalna na tym słynnym boisku w Milikowie z udziałem Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Górniczego w sprawie nielegalnego eksploatowania kruszywa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:48
No i tak to bywa "Rób co chcesz ale nie dokąd chcesz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Bylica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:48
No i tak to bywa "Rób co chcesz ale nie dokąd chcesz"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Buk niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:50
~~Rudobrązowy Jabłoń napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~~Ciemnobrązowy Rannik napisał(a):
~~Miedziana Bylica napisał(a):
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Akurat Pani przewodnicząca nie czyniła tego dla korzyści finansowych i widzę ze bodzie Ciebie właśnie to;)
Zobaczymy jak Tobie pójdzie. Już płaczesz w pracy, ze nie dadzą Ci tyle wolnego.
Jakoś dziwnym trafem dużo osób piszących wypowiada się w imieniu byłej przewodniczącej.Ja znam od lat TOSIĘ i myślę że wielu z mieszkańców Gminy również i nie potrzebnie trudzisz się szanowny Brunatny Łubinniku!!!

Jak tak dobrze znasz tą Tosię to powiedz dlaczego w oświadczeniu majątkowym nie wykazywała 2 działek .
Mieszkańcy Milikowa są wdzięczni za Piękne drugie boisko w Milikowie!!!

A o której jutro ma być ta wizja lokalna na tym słynnym boisku w Milikowie z udziałem Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Górniczego w sprawie nielegalnego eksploatowania kruszywa ?


Serio? Niech zgadnę kto doniósł :D

Jak tam odwołanie od wyniku wyborów na burmistrza ? Kolejna porażka?:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Pierwiosnek niezalogowany
22 listopada 2018r. o 21:55
Znalazły się te ,,zaginione'' karty ?
Synu kupił auto czy korzysta z ojcowizny ?

Jest takie coś jak referendum ,odwołać ,osądzić ,posadzić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza