Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
23 listopada 2018r. o 21:47
A radny nie musi być mieszkańcem gminy.... nie musi do niej dojechać..klamczuszki wy chcecie coś odzyskiwać? Może poszukajcie elementarnej wiedzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Werbena niezalogowany
23 listopada 2018r. o 21:51
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): O już nie czepiasz się za diety.
Jedz do hydrotech tam jest taki ogromny plac i zobaczysz gdzie jest kostka.
Jeszcze Cię tam nie było i nie policzyłeś metrów.
A pomiary musieli zrobić bo dostali donos i taka ich praca;)

Na tym jak to pie.....sz wielkim placu to składowana jest kostka z wszystkich dróg w gminie gdzie była robiona kanalizacja widzę ,że strasznie lata ci pupa może dowieźć ci szczoteczkę do zębów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Werbena niezalogowany
23 listopada 2018r. o 21:56
~Zielonkawy Kopytnik napisał(a): A radny nie musi być mieszkańcem gminy.... nie musi do niej dojechać..klamczuszki wy chcecie coś odzyskiwać? Może poszukajcie elementarnej wiedzy.

Czyli uważasz ,że Radny z Wykrot lub Zagajnika czy Godzieszowa nie musi dojechać do Nowogrodźca ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Łubinnik niezalogowany
23 listopada 2018r. o 21:57
Haha ale mnie rozbawiłeś.
Materiały w tym zeszyty, długopisy, kalendarze a nawet nowe notebooki dostaliście od gminy i to za Nasze pieniądze!
Przygotować do sesji, komisji hmmm wszystko macie w nowych notebookach z dostępem do internetu i to tez za pieniądze mieszkańców gminy!
Urlopować z pracy no wiedziałeś na co się piszesz.
Dojechać do gminy w okresie zimowym maksymalnie 500 zł. Wam wystarczy na paliwo a w okresie letnim może rowerek dla zdrowotności.
Do rowerka woda do picia i jedziesz;)
Uczestniczyć w imprezach gminnych to sama przyjemność ale widać, ze dla Ciebie to obowiązek.
Nie posiadam informacji o samochodzie służbowym. Tez robiliście dochodzenie w tej sprawie i nic z tego nie wyszło.
A nawet jak w Święto i co z tego. Może miał ważne spotkanie z inwestorem lub mieszkańcem gminy. Hmm jeszcze tego nie wiecie a myślałem ze wy wszystko wiecie.
Dopiero odbyło się ślubowanie a już narzekacie.
Nie zapomnijcie, ze mieszkańcy obserwują i Was rozlicza z obietnic.
Ps. Czekam na basen w Gosciszowie i jeszcze na te autobusy miejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Gailadia niezalogowany
23 listopada 2018r. o 21:59
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Po pierwsze ten mieszkaniec prowadza się z Panią niedoszła burmistrz i każdy Go zna.
Po drugie jakie były tam kruszywa i gdzie zniknęły? Po trzecie jak możesz kłamać, ze zostało wybudowane bez zezwolenia.
Inwestycja zaplanowana w budżecie gminy i bez zezwolenia, na której zorganizowana była masowa impreza! Nie wciskaj ludziom głupot bo i tak już nikt nie wierzy w te wasze brednie.
Po czwarte już i tak zdążyliście nasłać kontrole czy było zezwolenie i jak zwykle kompromitacja.
Pozdrawiam Kazia✌️;)


Ktoś tu chce beknąć. I sam się doprasza. Pani Joanno czy pani się prowadza? Piękne określenie. Podać do prokuratury zobaczymy kto ma taki kwiecisty styl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
23 listopada 2018r. o 22:01
Wykroty Zagajnik jest be Gminie więc nie musi dojeżdżać.

Ps nic dziwnego że wasze donosybto jedną wielka klapa. Nie umiecie czytać ze zrozumieniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Gailadia niezalogowany
23 listopada 2018r. o 22:01
~Brunatnorudy Łubinnik napisał(a): Haha ale mnie rozbawiłeś.
Materiały w tym zeszyty, długopisy, kalendarze a nawet nowe notebooki dostaliście od gminy i to za Nasze pieniądze!
Przygotować do sesji, komisji hmmm wszystko macie w nowych notebookach z dostępem do internetu i to tez za pieniądze mieszkańców gminy!
Urlopować z pracy no wiedziałeś na co się piszesz.
Dojechać do gminy w okresie zimowym maksymalnie 500 zł. Wam wystarczy na paliwo a w okresie letnim może rowerek dla zdrowotności.
Do rowerka woda do picia i jedziesz;)
Uczestniczyć w imprezach gminnych to sama przyjemność ale widać, ze dla Ciebie to obowiązek.
Nie posiadam informacji o samochodzie służbowym. Tez robiliście dochodzenie w tej sprawie i nic z tego nie wyszło.
A nawet jak w Święto i co z tego. Może miał ważne spotkanie z inwestorem lub mieszkańcem gminy. Hmm jeszcze tego nie wiecie a myślałem ze wy wszystko wiecie.
Dopiero odbyło się ślubowanie a już narzekacie.
Nie zapomnijcie, ze mieszkańcy obserwują i Was rozlicza z obietnic.
Ps. Czekam na basen w Gosciszowie i jeszcze na te autobusy miejskie.


W Gościszowie ma jeździć ciuchcia parowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Łubinnik niezalogowany
23 listopada 2018r. o 22:12
Synku beknąć to sobie możesz zdrowo po obiedzie.
Sprawdź sobie znaczenie tego słowa w słowniku.
Do prokuratury to mogą Ciebie podać za wszystkie oszczerstwa tutaj podawane.
Tak na dobry sen:
Weź kartkę i długopis na razie swoją bo jeszcze dietka nie wpłynęła i zrób rachunek sumienia.
W tym rachunku sumienia napisz ale tak wiesz dokładnie i precyzyjnie co jutro tu napiszesz.
Dobrze się zastanów i przemysl, żebyś sensownie pisał.
Może być dluuuga noc.

To co chciałem to napisałem i szkoda mi mojego cennego czasu na kolejne beznadziejne konwersacje.
Dobranoc Aniołki;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu