Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2018r. o 11:18
bajo4 napisał(a): [img=1541059041_qv181oe.jpg]


Amen. Chichot historii :D

Muszę przyznać , że pismo obrazkowe miewa też cechy pisma pisanego , zależy od tego , co kto wie :) Piona Bajo :)

Ale w necie znalazłem coś takiego :



Być może , żeby prawdziwym Polakiem być , to trzeba ... jego mieć na wierzchu ( Daukszewicz) , ale nasuwa się pytanie , co z babami ? :D

Te , jak Ci tam było , odnośnie inscenizacji Nowaka ? Przemo jest bardzo inteligentnym człowiekiem i dobrym , tylko k...retyni mają mnie za oszołoma. Ale nie zgadzam się z Przemem odnośnie wolnego rynku. Mówiłem Mu niejednokrotnie ... nie ma wolnego rynku , dopóki istnieje kreator pieniądza ... i nie jest od nas.

Wolny Wybór żyda Friedmana , co wcisnoł Ludziom do głowy kapitalizm kompradorski ( Stanisław Michalkiewicz) to iluzja systemu duraczenia.

Pierwszy raz Bolecnauci i Bolecnautki okrzyknęli mnie oszołomem , gdy prosiłem Was ... patrzcie na gwiazdy i w niebo . Dzisiaj chemitrale dalej wiszą nad naszymi głowami , pomimo " Dobrej zmiany "

Lecicie na cmentarz , to głowa do góry ... dowodów w brut , właśnie byłem na spacerze z psem ...

Kolego Jano ... nie ma żadnej różnicy w POPISIE ... spróbuj zrozumieć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
1 listopada 2018r. o 13:11
[img=1541074312_dg7gw3s.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Kolczurka niezalogowany
1 listopada 2018r. o 13:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
1 listopada 2018r. o 13:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawy Pomidor niezalogowany
1 listopada 2018r. o 13:54
Policja strajkuje przeciwko pisowi

Psia grypa H1-L4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Jagoda niezalogowany
1 listopada 2018r. o 14:37
Jaanoo napisał(a):


nie chcemy tych samych chorób zachodniej Europy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
1 listopada 2018r. o 14:45
Jaanoo napisał(a): [img=1541074312_dg7gw3s.jpg]


Ty jaanoo to jesteś naprawdę beznadziejny przypadek. PiS robi właśnie odwrotnie,do tego, co kard. Wyszyński mówił. Przeczytaj ze zrozumieniem, o ile potrafisz, drugie zdanie kard. Wyszyńskiego. PiS nie realizuje interesów Polski, ale pilnuje interesów USA. I nie tylko. Dlatego cisza w PiSie o ustawie 447. I dlatego PiS nie świętuje 100-lecia niepodległości, bo im wcale nie po drodze. Obecny premier też całe życie służył obcemu kapitałowi wyprowadzając kasę z Polski, a o Polakach mówił, że mają za....ć za miskę ryżu.
A poza tym większość członków i miłośników PiS to tacy katolicy jak Marta Kaczyńska (którego to już męża ma?. Nie cytuj więc kard. Wyszyńskiego, bo ulubionymi lekturami "naczelnika"są neomarksiści i różni socjaliści. Tylko skąd ty masz to wiedzieć? I co z tego zrozumiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2018r. o 14:55
hahahahaha...
towarzysz Jano zaraz Ci odpowie ...
obrazkiem ...:]

popatrz sobie towarzyszu ...
prezesina myśli -jak tu teraz wybrnąć z tego ''marszu patriotów'' w którym my nie uczestniczymy ...
bojkotujemy marsz do którego namawiał wszystkich sam nasz ''notariusz''

pis zwyciężył?
pyrrusowe zwycięstwo ....hahahahahaha
[img=1541080540_d9echpg.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza