Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~~Pomidorowa Truskawka niezalogowany
3 listopada 2018r. o 7:41
https://zespolmi.pl/image/e7fe3b926da37301c5206eb3031808c2/klopotliwi-sasiedzi..jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Kalocefalus niezalogowany
3 listopada 2018r. o 7:43
Jaanoo napisał(a): [img=1541184154_pknwydb.jpg]

tępe dzidy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Truskawka niezalogowany
3 listopada 2018r. o 7:48
https://i.pinimg.com/originals/54/db/50/54db5020e0abfd451b4666c1bc846353.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
3 listopada 2018r. o 11:05
Przegrał PIS z kretesem.
Społeczeństwo się nie popisało - Frekwencja 51%.
Oj głupie polaczki głupie.
Tyle że Ogrodnik nie nadaje się na prezydenta, zabrakło dobrego kandydata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
3 listopada 2018r. o 23:50
[img=1541285409_jx6krdz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Truskawka niezalogowany
4 listopada 2018r. o 6:52
"Ja już się boję tego 11 listopada. Bardziej niż przebierańców w Halloween boję się tych, którzy 11 listopada przebiorą się za patriotów i pójdą w miasto. Jak myślę o takim patriotyzmie, to mi się od razu szczecina jeży na grzbiecie. I wtedy się zastanawiam, dlaczego ja się musiałam w tej Polsce urodzić, a nie na przykład na wyspach Galapagos. Nie znoszę tego polskiego nadęcia. Jak ktoś mnie pyta, co mnie najbardziej śmieszy, to właśnie ta powaga, to nadęcie, brak dystansu do wszystkiego. Strasznie mnie to zraża."

Maria Czubaszek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Kalocefalus niezalogowany
4 listopada 2018r. o 7:07
~~Stalowy Kalocefalus napisał(a):
Jaanoo napisał(a): [img=1541184154_pknwydb.jpg]

tępe dzidy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2018r. o 9:13
~~Pomidorowa Truskawka napisał(a): "Ja już się boję tego 11 listopada. Bardziej niż przebierańców w Halloween boję się tych, którzy 11 listopada przebiorą się za patriotów i pójdą w miasto. Jak myślę o takim patriotyzmie, to mi się od razu szczecina jeży na grzbiecie. I wtedy się zastanawiam, dlaczego ja się musiałam w tej Polsce urodzić, a nie na przykład na wyspach Galapagos. Nie znoszę tego polskiego nadęcia. Jak ktoś mnie pyta, co mnie najbardziej śmieszy, to właśnie ta powaga, to nadęcie, brak dystansu do wszystkiego. Strasznie mnie to zraża."

Maria Czubaszek


i dlatego jak widzę wklejkę powyżej zastanawia mnie bezkrytyczność tow.J
ja ten marsz nazwałbym najbardziej wstydliwym bo jak inaczej kiedy nawet ''głowa państwa'' od niego się odcina?
dzień dobry truskaweczko:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza