Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~~Błękitnawa Gunera niezalogowany
6 listopada 2018r. o 22:39
Polacy czekają na ogromny szambowóz który wywiezie
te pisowskie szambo i smród który rozlazł się na cały kraj.
W dniu upadku pisu i prezes okupczy się jak niemowlę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Łubin niezalogowany
6 listopada 2018r. o 22:51
Jeszce jedno, dwa takie "zwycięstwa" i PiS-dzielce mogą pakować walizki.
A ci ważniejsi powinni już szykować sobie cieplejszą bieliznę, szczoteczki do zębów i co tam jeszcze potrzebne w pierdlu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawa Gunera niezalogowany
6 listopada 2018r. o 23:14
pis jest już w muszli klozetowej. Z całą satysfakcją pociągnę za spłuczkę w przyszłym roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
7 listopada 2018r. o 2:41
~~Kremowy Przegorzan napisał(a):
FALUS napisał(a):
~~Kremowy Przegorzan napisał(a):
Jaanoo napisał(a): [img=1541509386_z80shee.jpg]Dopisane 06.11.2018r. o godz. 14:04:[img=1541509449_zzer4tq.jpg]


taka prawda:D


a jak , zrobił sobie Król juropy , wszystko nie zależne , np. prokuraturę , to on za nic nie odpowiadał.
a w Polsce hulaj dusza , waty wyłudzali , JA ZA TO NIE ODPOWIADAŁEM, to nie w mojej kompentencji, Ja uważałem, ja kórw........a nic nie robiłem paliłem tylko cygara z kuby. I synusiowi biznes kręciłem na boku , Ale kolokwialnie wiedziałem że to lipa powiedział synuś Króla juropy.
co za szopka , tusk powinien już dawno siedzieć w pudle p, przekręt i krętacz.
szkoda że jeszcze jest tyle ciemnych Polaków
Wszystko jasne :) tylko głąb jeden z drugim ślepi na fakty, a może właśnie z pudła szczekają?tam gdzie oszuści i złodzieje mieli największe poparcie:D



:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Porzeczka niezalogowany
7 listopada 2018r. o 5:09

Piotr Gliński przekaże 70 mln na muzeum ojca Rydzyka. Na co zostaną wydane pieniądze?

Minister kultury i wicepremier Piotr Gliński zdecydował się przekazać 70 mln zł na muzeum"Pamięć i Tożsamość", najnowszy projekt ojca Tadeusza Rydzyka. Muzeum będzie podlegało resortowi kultury, a współprowadzić je będzie fundacja Lux Veritatis, której dyrektorem jest redemptorysta z Torunia.

– Muzeum "Pamięć i Tożsamość" wypełni istotną lukę w naszej ofercie muzealnej, która wciąż w niedostatecznym stopniu obejmuje zarówno aksjologię Jana Pawła II, jak i kwestie relacji polsko-żydowskich w czasie II wojny światowej - tłumaczył swoją decyzję o wspieraniu projektu Gliński.

Jak podaje "Nasz Dziennik", początkowo MKiDN miało przekazać na muzeum 100 mln zł - tak wynikało ze szkicu umowy opublikowanego w tygodniku "Nie" w czerwcu 2018 r. Informacja wywołała medialną burzę, którą szybko zdementował wicepremier Piotr Gliński. Ostatecznie na muzeum przekaże 70 mln zł, w trzech transzach: 5 mln w 2018 r., 55 w 2019 r. i 15 w 2020 r., kiedy placówka zostanie otwarta.

Na krytykę medialną odpowiedział o. Tadeusz Rydzyk na antenie telewizji Trwam, której jest założycielem: - Wszyscy powinni się cieszyć każdym dobrem, jakie w Polsce jest zrobione, a nie przeszkadzać. Gorzej niż poobrażane dzieci w piaskownicy. Nie przejmujmy się, że będą na nas pluć, opowiadać. "Rydzykowi dali", mówią. Boże, jakie to jest żenujące!

Na wkład fundacji Lux Veritatis, której dyrektorem jest o.Tadeusz Rydzyk, złożą się: koncepcja placówki i część zbiorów muzealnych wycenionych przez specjalistę Radia Mryja Adama Konopackiego, na ok. 88 mln zł.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
7 listopada 2018r. o 8:36
~~Jasnoczerwona Porzeczka napisał(a):
Minister kultury i wicepremier Piotr Gliński zdecydował się przekazać 70 mln zł na muzeum"Pamięć i Tożsamość", najnowszy projekt ojca Tadeusza Rydzyka. Muzeum będzie podlegało resortowi kultury, a współprowadzić je będzie fundacja Lux Veritatis, której dyrektorem jest redemptorysta z Torunia.

– Muzeum "Pamięć i Tożsamość" wypełni istotną lukę w naszej ofercie muzealne.


Oczywiście głupcom takim jak ty zamiast muzeum polskości, bardziej pasuje wydanie 300 mln na muzeum żydowskie szkalujące Polskę i Polaków za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Porzeczka niezalogowany
7 listopada 2018r. o 18:25
Naczelnik zyebał jenota.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-prezes-pis-zbesztal-dominika-tarczynskiego/t7ecdfw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
7 listopada 2018r. o 19:44
[img=1541616250_bk4m6x4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza