Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~~Jaskraworudy Berberys niezalogowany
13 listopada 2018r. o 20:41
pisowscy zdrajcy Polski i Narodu Polskiego będą siedzieć.
Kupiłem im szare mydła i maści na ból d...y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kapusta niezalogowany
13 listopada 2018r. o 21:58
Reasumując. Przypominam sobie że przed 1989 rokiem, praktycznie wszystko po za krytykowaniem władzy było dozwolone. Obecnie odwrotnie. Można krytykował władzę jednak nie można nic po za tym. Urzędnik decyduje jak masz wychowywać dzieci, co dla ciebie dobre a co złe. Otumaniony lud myśli, że to wolność i demokracja. W latach osiemdziesiątych paliłem ogniska w lesie, nad bobrem, na żwirowni , nikomu to nie przeszkadzało choć nie było demokracji. Łowiłem ryby bez karty wędkarskiej, zbierałem chrust na opał. Ponadto rozbijałem namiot gdzie miałem na to ochotę a milicja mnie pilnowała żeby nic mi się nie stało. Obecnie mamy wolność i demokrację a spróbujcie zrobić coś takiego :-) :-)
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
13 listopada 2018r. o 22:50
~~Czarnofioletowa Kapusta napisał(a): Reasumując. Przypominam sobie że przed 1989 rokiem, praktycznie wszystko po za krytykowaniem władzy było dozwolone. Obecnie odwrotnie. Można krytykował władzę jednak nie można nic po za tym. Urzędnik decyduje jak masz wychowywać dzieci, co dla ciebie dobre a co złe. Otumaniony lud myśli, że to wolność i demokracja. W latach osiemdziesiątych paliłem ogniska w lesie, nad bobrem, na żwirowni , nikomu to nie przeszkadzało choć nie było demokracji. Łowiłem ryby bez karty wędkarskiej, zbierałem chrust na opał. Ponadto rozbijałem namiot gdzie miałem na to ochotę a milicja mnie pilnowała żeby nic mi się nie stało. Obecnie mamy wolność i demokrację a spróbujcie zrobić coś takiego :-) :-)
Pozdrawiam.


:) - i to jest właśnie to. Władze nie chcą wcale dla nas wolności! Cieszę się, że są jeszcze tacy, co to widzą i piszą, tak jak ty. . Ale coraz mniej takich. UE wprowadza coraz większy komunizm i faszystowski totalitaryzm (państwo ponad wszystko), ale coraz mniej to widzi. A faszystami nazywają zwolenników wolności!
Dobrej nocy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
13 listopada 2018r. o 22:51
[img=1542145849_8mdvcfx.jpg]
[img=1542145874_y7rx7tn.jpg]
[img=1542145893_3n8aj46.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
14 listopada 2018r. o 6:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Buk niezalogowany
14 listopada 2018r. o 11:42
https://wolnemedia.net/wojna-z-rosja-ale-o-co/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
14 listopada 2018r. o 12:06
[img=1542193561_9e5kgd2.jpg]
[img=1542193568_ff1b56n.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Berberys niezalogowany
14 listopada 2018r. o 12:28
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/po-pradzie-i-paliwie-czas-na-gaz-bedzie,49,0,2421041.html

pisowscy antypolacy zdrajcy Polski
obiecali podwyżki
i będzie podwyżka prądu, gazu i paliwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza