Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2018r. o 17:25
skorn napisał(a): Gdyby doszło między wami do jakiejś ustawki, to dajcie znać na forum. Myślę, że wielu chciałoby to zobaczyć. Jestem nawet gotów za takie show zapłacić. : )


po co ci wydatki?
czyż to nie ciebie chciał też ''odwiedzić'' ?
zaproś go i po kłopocie ...

korniszonku ...jestem ponad to ...jestem na takie prymitywne zachowania za spokojny i zapewne cię zdziwię -za mądry ...

ty masz otwartą drogę -możecie pisać do siebie do woli ...
a może jakiś temat ''dyskusji'' sobie otwórzcie



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Rozmaryn niezalogowany
12 listopada 2018r. o 18:47
mir.ko napisał(a): warto by na ten adres wysłać krem na ból dooopy :) gotowi start !


jego dupsko nie boli tylko bardziej gardło suche;(zresztą z tm się nie kryje)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2018r. o 20:49
''Decyzja o zmianach w rządzie nie zapadła, ale one muszą nastąpić - ocenił w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk pytany o rekonstrukcję rządu w związku z kandydowaniem niektórych ministrów do PE. To decyzja kierownictwa PiS i premiera - dodał.''


ach ta wstrętna Unia ...
jak zwykle w kłamliwym ,fałszywym pisie -Unia ''be'' ale euraski ''cacy''


ale drżyj Unio- becia ''brosza'' nadciąga a ona nie za bardzo ma ostatnio farta jeśli chodzi o samochody ...
warto jej opłacić przejazdy tramwajami...


Dopisane 12.11.2018r. o godz. 20:49:

no dobra ....
popatrzę na tą nową ''propagandówkę '' pisowską ...

coś tam o niepodległości ,marszałku i takie tam inne ...
ale specjalnie poczekam na wzmiankę o Ossowie a może nawet o ''zdobyciu '' Kijowa ...

z tym drugim to mogą być niezłe ''jaja''
ale poczekam ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Rdest niezalogowany
12 listopada 2018r. o 20:57
skorn napisał(a): Gdyby doszło między wami do jakiejś ustawki, to dajcie znać na forum. Myślę, że wielu chciałoby to zobaczyć. Jestem nawet gotów za takie show zapłacić. : )


Z czym do ludzi ciapciaku ,ile łykasz gołodupcu ? Wasze ,,B Z'' to wsadź sobie w dvpę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Przegorzan niezalogowany
12 listopada 2018r. o 22:27
mir.ko napisał(a): warto by na ten adres wysłać krem na ból dooopy :) gotowi start !



Ból dupy to ty miałeś, bo ci się Marsz Niepodległości nie podobał. Jak sobie z tym radzisz teraz? 250 000?! ŁOOOO! Dupa urwana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Mikołajek niezalogowany
12 listopada 2018r. o 22:38
Bo przyszło 249 tys. normalnych żeby przytłoczyć 1000 PiS-dzielców z faszystami !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Przegorzan niezalogowany
12 listopada 2018r. o 22:46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Mikołajek niezalogowany
12 listopada 2018r. o 23:39
Wstyd mi że Polska ma TAKIEGO prezydenta !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza