Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~Kasztanowatoczerwony Żywotnikowiec niezalogowany
17 listopada 2018r. o 22:07
Historia się powtarza i pisowska partia złodzieji nie przetrwa do końca kadencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Kleome niezalogowany
17 listopada 2018r. o 22:27
~~Kremowy Przegorzan napisał(a):
niektórym się marzy władza zdrajców :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2018r. o 9:26
dzisiaj afera z KNF-em a przed rokiem a nawet ponad pisałem o tym ...
układy ,układziki i nazwisko Glapińskiego ...


(...)''Szefem kluczowego departamentu banku centralnego został jeden z liderów Młodzieży Wszechpolskiej – wynika z naszych informacji.

Chodzi o Piotra Głowackiego, który przed dwoma tygodniami został dyrektorem departamentu audytu wewnętrznego. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Diakonowa, bliskiego współpracownika prezesa NBP Adama Glapińskiego. Diakonow przeszedł na stanowisko wiceprzewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.
.....
Do zarządu Młodzieży Wszechpolskiej Piotr Głowacki wszedł przed rokiem. Zgodnie z danymi z Krajowego Rejestru Sądowego pełni funkcję wiceprezesa prawicowej organizacji (tak samo wynika z informacji na stronie internetowej organizacji). Czy powołanie go nie stoi w sprzeczności z apolitycznością banku centralnego?(...)

kolejny etap ''dobre zmiany''

wpadnę w przerwach i poczytam ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2018r. o 10:11
~~Kremowy Przegorzan napisał(a):


Nie jestem zwolennikiem Pisu , ze względu na Morawieckiego , ceniłem sobie Panią Beatę Szydło i Pana Edwarda Gierka. Nie podoba mi się to , że Kaczor przeprowadził rekonstrukcję nierządu w kierunku żydobanksterów. Do dupy z takimi przywódcami , jak Lech i Jaro . Bracia bliźniacy. Ale miło jest słyszeć takie słowa w parlamencie eurokołchozu ... pana Iwaszkiewicza ... i żaden Kameleon , nie będzie mi mówił kim jestem.

Dziękuję Kremowy za publikację , gdyby nie Ty nie miał bym wiedzy ... może czas podpisać się własnym Imieniem i Nazwiskiem ? Twój Wolny Wybór Kremowy :)

A przygłupa zostaw w spokoju , niech sobie tam te zawija w sreberka i walczy z betoniarą :D

Dla mnie betoniara , to radość ... pewnej Pani i Pana , ponieważ zrobiłem co miałem zrobić , a jeśli nie zrobiłem , to znaczy , że nie chciałem ...

Gorzej z Morawieckim , ten pier... doli głupoty , wkręca Ludziom kit , jak na kazaniu z ambony i jeszcze ma kumpla DŻAKIEGO DANIELSA , agenta Mosadu

Szacun Kremowy za podobne myślenie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
18 listopada 2018r. o 10:47
falco napisał(a): dzisiaj afera z KNF-em a przed rokiem a nawet ponad pisałem o tym ...
układy ,układziki i nazwisko Glapińskiego ...


(...)''Szefem kluczowego departamentu banku centralnego został jeden z liderów Młodzieży Wszechpolskiej – wynika z naszych informacji.

Chodzi o Piotra Głowackiego, który przed dwoma tygodniami został dyrektorem departamentu audytu wewnętrznego. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Diakonowa, bliskiego współpracownika prezesa NBP Adama Glapińskiego. Diakonow przeszedł na stanowisko wiceprzewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.
.....
Do zarządu Młodzieży Wszechpolskiej Piotr Głowacki wszedł przed rokiem. Zgodnie z danymi z Krajowego Rejestru Sądowego pełni funkcję wiceprezesa prawicowej organizacji (tak samo wynika z informacji na stronie internetowej organizacji). Czy powołanie go nie stoi w sprzeczności z apolitycznością banku centralnego?(...)

kolejny etap ''dobre zmiany''

wpadnę w przerwach i poczytam ...;)
[img=1542534247_r1rerc1.jpg]



Dopisane 18.11.2018r. o godz. 10:45:

[img=1542534279_wkrs6cg.jpg]
[img=1542534293_qkkotcg.jpg]



Dopisane 18.11.2018r. o godz. 10:47:

[img=1542534420_zfv72h8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszary Styrakowiec niezalogowany
18 listopada 2018r. o 14:49
pisowscy gangsterzy będą siedzieć. Wszyscy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 listopada 2018r. o 14:59
https://crowdmedia.pl/giertych-ujawni-nowe-sensacyjne-nagranie-ws-knf-w-rzadzie-dziala-grupa-przestepcza/?fbclid=IwAR3iNIm9CcwqvcAkdWga1lU8tlIz4pbHBhwlOcMevQ8ofOls7X77oGPGe6Y

czy coś się urodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Stokrotka niezalogowany
18 listopada 2018r. o 16:30
może wreszcie twój mózg?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza