Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa
~~Czekoladowy Tamaryszek 6 marca 2020r. o 11:22
Pewnie już niektórzy "robią pod siebie".Panika ponad wszystko !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Szachownica 6 marca 2020r. o 12:36
Policja upolowała dwoje zakatarzonych .Mieliśmy kiedyś polowania na lisy bo roznosiły wściekliznę ,niedawno polowano na dziki bo roznosiły ASF .Teraz rozpoczął się sezon polowań na kichających i zakatarzonych bo roznoszą koronavirusa.
Z myśliwskim pozdrowieniem Dasz Bór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwony Pustynnik 6 marca 2020r. o 13:18
Ludzie tu chodzi o ludzkie zdrowie, ale zawsze zamiast współczuć lepiej się obrzucac złością. To właśnie Polak potrafi najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
klucznick 6 marca 2020r. o 14:31
szanowny styropianie przerwij dygotanie ,.,.,.,https://wolna-polska.pl/wiadomosci/noc-miedz-koronawirus-stan-nadzwyczajny-2020-03
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
mir.ko 6 marca 2020r. o 15:12
Jeden z szacunków strat

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-06/15-mln-umrze-a-gospodarka-straci-23-biliony-dolarow-najnowsze-szacunki-dot-koronawirusa/?ref=slider
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 6 marca 2020r. o 15:46
klucznick napisał(a): szanowny styropianie przerwij dygotanie ,.,.,.,https://wolna-polska.pl/wiadomosci/noc-miedz-koronawirus-stan-nadzwyczajny-2020-03


I wszystko na ten temat. Szczególnie polecam Wam artykuł z Wolnej Polski , ponieważ na tym nieszczęśliwym świecie istnieje już podobnej klasy ustawodawstwo . W USraelu też mają taką ustawkę i pobudowali już nawet obozy FEMA dla " ludzi chorych na epidemię wirusową " z koniecznością szczepień przeciwko wirusowi. Czyli kasa ... misiu kasa ze sprzedaży bezużytecznych , a wręcz szkodliwych szczepionek . Ale ja widzę też w tym chęć złapania Ludzkości za pysk , oraz ordynarną , bestialską depopulację.

Przypomnij z łaski swojej Kluczniku , gdzież to stoi ten obelisk , gdzie jak wół jest napisane , że " populację Planety należy trzymać na pułapie 500 mnl ludzi "

Gohim powinni się nauczyć , że ścierwomedia kłamią . Tylko alternatywne warte są uwagi ... i też nie wszystkie :)

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Malwa 6 marca 2020r. o 16:58
Ludzie przestańcie siać panikę. Koronawirus to nic nowego. Nie wirus zabija lecz powikłania. Zauważcie że nieźle na rozgrzewaniu emocji i strachu zarabiają koncerny produkujące np. maseczki przeciwpyłowe, które jak wiadomo nie chronią przed wirusami, markety pustoszeją czyli mega sprzedaż artykułów. Już rzekomo powstaje szczepionka na której zarobią koncerny farmaceutyczne. Chodzi jedynie o biznes a nie o wirusa. Logby światowe w ten sposób załatwia swoje interesy. Nie dajmy z siebie robić idiotów i zacznijmy ludzie myśleć. Takie straszenie wirusami wielokrotnie już miało miejsce. I co? Wymarliśmy ? NIE. Bo to totalna ŚCIEMA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Rokitnik 6 marca 2020r. o 17:35
U nas przy sklepie w Jurkowie też jest kotłownia i tam leczy swoich pacjentów metodami tradycyjnymi leki w płynie doktor zwany Haus, stałych pacjentów potrafi leczyć finansujac "leki w płynie "ze swojej kasy. W pierwszym pomieszczeniu jest Izba Przyjęć Oddziału Zakaźnego - ława, stół i piec CO, a w drugim to przebywają czasami bardziej chorzy. Przebywajacy tam i zażywajacy leków medycyny naturalnej choroba nie groźi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.