Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszystko zamknięte, autobusy przestaną jeździć
~~Cynamonowa Pragnia niezalogowany
12 marca 2020r. o 8:10
~Piernikowa Imperata napisał(a): Dziennikarze nakręcają panikę głupim tytułem. Dobrze, że jeszcze nie napisaliście, że są ulice zamknięte do czerwca i można jedynie zamawiać przez internet. Co za brak odpowiedzialności.

Właśnie dzisiaj minister Szumowski powiedział ,że powinniśmy kupować przez internet ,bo w marketach i sklepach możemy się zarażać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Karagana niezalogowany
12 marca 2020r. o 8:31
~Błękitnoszary Cypryśnik napisał(a): Galerie i sklepy mają być zamknięte od poniedziałku. Jeśli chcesz to sobie kup młotek, ja wolę kupić jedzenie dla rodziny i dzieci.
Gdzie o tym słyszałeś??? Nie pier...ol głupot jak gówno wiesz. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Zamykają placówki oświatowe ,a nie sklepy. Nie siej paniki ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Pysznogłówka niezalogowany
12 marca 2020r. o 8:35
~Malinowoczerwony Rabarbar napisał(a): Od razu wszystkich zamknąć w domach, zabić deskami okna, prąd wyłączyć i czekać na koniec. A jeszcze tych co są chorzy to na stosie palić. Średniowiecze po całości.


Jesteś głupi jak Włosi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Karagana niezalogowany
12 marca 2020r. o 8:49
~~Fioletowoczarna Pysznogłówka napisał(a):
~Malinowoczerwony Rabarbar napisał(a): Od razu wszystkich zamknąć w domach, zabić deskami okna, prąd wyłączyć i czekać na koniec. A jeszcze tych co są chorzy to na stosie palić. Średniowiecze po całości.


Jesteś głupi jak Włosi!
. Czyli ciebie też na stos, bo jesteś chory psychicznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowa Imperata niezalogowany
12 marca 2020r. o 8:53
Dziennikarze bolec.info się podpisali!
Właśnie wróciłam z zakupów. I spytałam się w sklepie miłej Pani czy to prawa że, to co piszą w bolec.info że już Wszystko Zamknięte? Parsknęli śmiechem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna Scewola niezalogowany
12 marca 2020r. o 9:11
Matko ludzie zamiast się cieszyć że dzieci będą mogly odpocząć od szkoły a pracownicy w wyżej wymienionych instytucjach będą mieli płatny urlop i spędza ten czas z dziećmi lub nadrobią czas dla siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Ognik niezalogowany
12 marca 2020r. o 10:00
~Piernikowa Imperata napisał(a): Dziennikarze bolec.info się podpisali!
Właśnie wróciłam z zakupów. I spytałam się w sklepie miłej Pani czy to prawa że, to co piszą w bolec.info że już Wszystko Zamknięte? Parsknęli śmiechem



A gdzie pisze,że sklepy zamykają :| czytać nie potrafisz ??
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Chmiel niezalogowany
12 marca 2020r. o 10:13
Czy te darmozjady będą brały pieniądze za siedzenie w domach?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza