Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adrian koronakampanii
~~Łososiowa Lewizja niezalogowany
22 marca 2020r. o 21:00
~Kredowobiały Krwawnik napisał(a): Nie głosowałem na PiS, ale wiem, że Kaczyński doszedł do władzy w sposób demokratyczny.
A PO była partią demokratyczną? Wolne żarty! Czy to nie ludzie z tej partii uważali, że Polska jest krajem tylko na papierku? A czy Donald Tusk został wybrany na szefa PR w sposób demokratyczny?! Raczej nie.


Co się czepiasz Tuska! Oni w Unii lepiej wiedzą, kto się nadają na stanowiska i nie będą pieniędzy na jakieś głupie wybory marnowali. Dzięki temu budują taki zespół, jaki powinien być zbudowany. I realizują to, co trzeba. I nie będzie im motłoch w demokratycznych wyborach mówił, kto ma go reprezentować. Porządek musi być!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Wiąz niezalogowany
22 marca 2020r. o 21:05
~~Łososiowa Lewizja napisał(a):
~Kredowobiały Krwawnik napisał(a): Nie głosowałem na PiS, ale wiem, że Kaczyński doszedł do władzy w sposób demokratyczny.
A PO była partią demokratyczną? Wolne żarty! Czy to nie ludzie z tej partii uważali, że Polska jest krajem tylko na papierku? A czy Donald Tusk został wybrany na szefa PR w sposób demokratyczny?! Raczej nie.


Co się czepiasz Tuska! Oni w Unii lepiej wiedzą, kto się nadają na stanowiska i nie będą pieniędzy na jakieś głupie wybory marnowali. Dzięki temu budują taki zespół, jaki powinien być zbudowany. I realizują to, co trzeba. I nie będzie im motłoch w demokratycznych wyborach mówił, kto ma go reprezentować. Porządek musi być!

Krótką macie pamięć ,zapomnieliście jak Kulawy mordę darł ,że wybory były sfałszowane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowy Osteospermum niezalogowany
22 marca 2020r. o 22:36
Kaczyński to zwykły tchórz który zasłania sie wiecznie innymi a sam chowa sie po kątach. Chory człowiek. Kłamca jakich mało!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawy Szarłat niezalogowany
23 marca 2020r. o 0:19
Ja poerdziele, autor tego materiału wpadł chyba w szał z tego powodu, że obecny rząd stawia konkretne rozwiązania na problemu podczas globalnego kryzysu. Wolałby zapewne widzieć na tym miejscu osoby z PO, SLD? TAAK stare dobre czasy. Poza tym cała ta redakcja, nie jest obiektywnym źródlem informacji, co już dowiedliscie bardzo wiele razy, A szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowy Osteospermum niezalogowany
23 marca 2020r. o 7:13
Konkretne rozwiązania? Hahah konkretne rozwiązania? Buhahhahahaha... pis i konkretne rozwiazania buhahhahahaha... no ale mnie rozsmieszyles z rana człowieku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkarłatnoczerwona Brodia niezalogowany
23 marca 2020r. o 7:31
Jak już nawet europosłowie zza Nysy, z ojczyzny DonkaTuska chwalą PiS i Polaków za odważne i mądre decyzje w sprawie corona virusa to coś jest chyba na rzeczy. Pewnie gdyby to Tusek rządził to mielibyśmy już sytuację żywo z Włoch jeśli nie gorszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
23 marca 2020r. o 8:55
~Grynszpanowy Osteospermum napisał(a): Kaczyński to zwykły tchórz który zasłania sie wiecznie innymi a sam chowa sie po kątach. Chory człowiek. Kłamca jakich mało!


Tak samo byś pisał o Dudzie, gdyby nie pełnił swoich obowiązków . Tępa, oszalała i ślepa opozycja nie chce widzieć skutecznych rozwiązań wprowadzonych w PL kiedy cała Europa się bawiła. Jesteście jak ta baba Brejzy która narzeka że mało trupów. Opozycja i jej zwolennicy są tak głupi że nie widzą że grają w grze PiS który odowła wybory w ostatnim możliwym momencie, a te cieniasy wypstrykają się na tych swoich TVNach i rękami innych pisarzy coś jak tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Szałwia niezalogowany
23 marca 2020r. o 9:59
W maju mamy iść do urn
my i nasi bliscy !!
i to dosłownie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.