Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tomograf pomoże wykrywać wirusa
~Jasnogranatowa Wierzba niezalogowany
28 marca 2020r. o 0:44
Tomograf był od.lat I teraz znowu będzie otwarcie tego samego tomografu.. a potem Polisomografu w poradni zaburzeń snu..by odczytywać komu się przyśni koronawirus..to będą badania najnowoczeaniejsze na skalę Europy..przewidujące epidemiologie.Brawo Panie Dyrektorze..to wszystko nas uratuje.wdzieczni jesteśmy.za to wszystko co Pan robi dla naszej społeczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Sałata niezalogowany
28 marca 2020r. o 1:20
Panie Dyrektorze duzo zdrowia i sił a tym co tak hejtują na Pana " wyłapac" i przy przyjeciu do szpitala z prpgu na...hejtowac.To szczyt pod£osci ludzkiej z jaką Pan musi sie zmierzyc w czasie tak trudnym okresie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Sałata niezalogowany
28 marca 2020r. o 1:28
Dziękuję równiez Panu Staroście który robi dwa kroki do przodu by zapobiegac brakom w zaopatrzeniu Szpitala Powiatowego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarna Szydlica niezalogowany
28 marca 2020r. o 1:44
A ja dziękuję I Staroscie I Prezydentowi I Dyrektorowi..i jeszcze raz Staroście I Prezydentowi I Dyrektorowi 100 lat A może Prezydentowi Staroście I Dyrektorowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarna Szydlica niezalogowany
28 marca 2020r. o 1:46
A ja dziękuję I Staroscie I Prezydentowi I Dyrektorowi..i jeszcze raz Staroście I Prezydentowi I Dyrektorowi 100 lat A może Prezydentowi Staroście I Dyrektorowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszara Laurowiśnia niezalogowany
28 marca 2020r. o 7:51
Boleslawiec, dziwne miasto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
28 marca 2020r. o 7:52
Ja również dziękuję wszystkim świętym ... pod ich ochronę uciekam się modląc się gorąco w nadziei, że jakoś przetrwam te zarazę, a dzięki modłom mym pokornym być może kiedyś jakiś okruch spadnie na mnie z pańskiego ich stołu i zostanie zbawiona dusza moja amen ...

Lizusy i tłuki .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Czarny niezalogowany
28 marca 2020r. o 7:56
~~Biaława Kalmia napisał(a): Ja również dziękuję wszystkim świętym ... pod ich ochronę uciekam się modląc się gorąco w nadziei, że jakoś przetrwam te zarazę, a dzięki modłom mym pokornym być może kiedyś jakiś okruch spadnie na mnie z pańskiego ich stołu i zostanie zbawiona dusza moja amen ...

Lizusy i tłuki .....


A takiego wała , jak trwoga to do Boga -prawda ?
A ile dałeś na caritas a ile dla Ojca Tadeusza ,samochód pewnie masz ,po co Ci on w niebie .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.