Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#WzywamyPosiłki dla bolesławieckiego szpitala
~~Jaskrawoczerwony Cedr 29 marca 2020r. o 16:42
~Orzechowa Nemezja napisał(a): Kasjerkom w marketach też dowożą posiłki ?

Co prawda, mniej do lansu, ale więcej do realiów.Od kasjerek w markecie nie zależy Twoje życie deebiilluu a od personelu szpitala owszem .
W razie czego nie będziesz miał wyboru trafisz na Jeleniogórską a wtedy wszystko będziesz skłonny oddać żeby tylko wyjść zdrowym do domu. tak jak w sklepie co nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrązowy Przegorzan 29 marca 2020r. o 16:53
Ostatnia wieczerza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Porzeczka 29 marca 2020r. o 17:35
Co za dziwny czlowiek ani ludzie to krytykują.
Kto to jest ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orzechowa Nemezja 29 marca 2020r. o 17:41
Cedr
Spokojnie ...lku.
Zamkną sklepy, i zobaczysz, kto ważniejszy.

A na razie pakuj swe jedzonko w reklamowe kartony.
I fotka dumnego darczyńcy koniecznie !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Kuflik 29 marca 2020r. o 20:24
Akcja posiłkowa jest bez sensu. Każdy pracownik szpitala wychodząc z domu zabiera ze sobą posiłek domowy. Czy restauracje płacą podatek od darowizn dla innych osób fizycznych ? Czy posiadają listy z podpisami obdarowanych ? Przestępstwa gonią głupotę, ale głupota się nie daje. Dopadnie ją tylko skarbówka. Nie życzę sobie ewidentnego naruszania prawa w postaci darowizn dla bogatych. Chyba nie wiecie ile zarabia lekarz, pielęgniarka, a nawet samo-zatrudniony ratownik medyczny (tu znam kwotę - około 10 tys. zł tylko z umowy przy szpitalu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 29 marca 2020r. o 20:54
~~Bladoniebieski Kuflik napisał(a): Akcja posiłkowa jest bez sensu. Każdy pracownik szpitala wychodząc z domu zabiera ze sobą posiłek domowy. Czy restauracje płacą podatek od darowizn dla innych osób fizycznych ? Czy posiadają listy z podpisami obdarowanych ? Przestępstwa gonią głupotę, ale głupota się nie daje. Dopadnie ją tylko skarbówka. Nie życzę sobie ewidentnego naruszania prawa w postaci darowizn dla bogatych. Chyba nie wiecie ile zarabia lekarz, pielęgniarka, a nawet samo-zatrudniony ratownik medyczny (tu znam kwotę - około 10 tys. zł tylko z umowy przy szpitalu).

Co ty chłopie pier...lisz. Skąd masz te informacje ? Pielęgniarka dostaje 2000 -2500 zł. Za pracę w kondo nie który nie wiadomo czy przed czymkolwiek zabezpiecza, z ciągłą obawą czy nie przyniosła wirusa do domu. Kuflik- system ci dał adekwatną nazwę. Otwórz piwo , rozwal się w fotelu i oglądaj swego idola Kiepskiego.
Chcesz zobaczyć jak obecnie wygląda praca w szpitalu? Niestety nikt ci tego nie pokaże bo wszyscy boja się tam wejść, a kto mógł to z tego szpitala zwiał z powodu zagrożenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielony Hebe 29 marca 2020r. o 21:22
Pielęgniarka 2500, błagam skąd wy bierzecie te informacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 29 marca 2020r. o 21:29
~Złocistozielony Hebe napisał(a): Pielęgniarka 2500, błagam skąd wy bierzecie te informacje?

No to podaj swoje. Bo ja widziałem fiszkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy