Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#WzywamyPosiłki dla bolesławieckiego szpitala
9176
kc 29 marca 2020r. o 22:14
A ty czemu nie zwiałeś Niecierpek jeśli jest tam tak źle ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Tamaryszek 30 marca 2020r. o 8:18
pielęgniarka samej podstawy ma ok 4500-5500. Plus dyzury to ok 7-9 tyś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 30 marca 2020r. o 10:13
kc napisał(a): A ty czemu nie zwiałeś Niecierpek jeśli jest tam tak źle ?

Jestem tylko obserwatorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek 30 marca 2020r. o 10:15
~~Pawi Tamaryszek napisał(a): pielęgniarka samej podstawy ma ok 4500-5500. Plus dyzury to ok 7-9 tyś

Halo pielęgniarki zgłoście się. Ktoś was chyba okrada , przecież powinniście dostawać 9 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Portulaka 30 marca 2020r. o 18:18
~~Pawi Tamaryszek napisał(a): pielęgniarka samej podstawy ma ok 4500-5500. Plus dyzury to ok 7-9 tyśZgadza się ,ale to pensja szpitalnego kapelana ,pielęgniarki to tyle mają za tydzień .

PiS JUZ SIE PRZYGOTOWAL do kryzysu a WY ? ... Janina Goss znajoma emerytka Kaczynskiego pobrala już ok. 500 tyś. z PGE i BOS, Wojciech Jasinski przyjaciel Kaczynskiego pobral kilka milionow z PKN Orlen po czym zrezygnował aby następny mógł brać, Max Kraczkowski były poseł PiS pomimo braku kwalifikacji wszedł do zarządu PKO BP największego banku gdzie pobrał już kilka milionow w ramach wdzięczności przekazal 40 tyś na budowe pomnika Lecha Kaczyńskiego, xxxxx Glapinskiego biorą po ok. 500-700 tyś rocznie, brat i zona Ziobro oraz syn Przylebskiej pobieraja pieniadze ze spolek kontrolowanych przez państwo - kwoty nieznane ale bardzo wysokie, rodzina Kaminskiego dostaje prace za pośrednictwem Glapinskiego - kwoty nieznane, zona posła PiS Krzysztofa Sobolewskiego pobiera pieniądze z PKN Orlen oraz 4 rad nadzorczych spółek państwowych, poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski który zaslynal z obrażania sędziów Sądu Najwyzszego w 2014 nie miał nic (w oświadczeniu majątkowym wykazał ok. 4 tyś. euro) a w 2018 miał już mieszkanie, samochód i wykazał ok. pół miliona dochodu ze spółek państwowych, to jest prawdxiwa Solidarna Polska - widzicie jaki Ziobro jest solidarny ... wszystko z Waszych pieniedzy, itd. to tylko wierzchołek góry lodowej ... Jak widzicie PiS JUZ SIE PRZYGOTOWAL do kryzysu za Wasze pieniadze a WY jesteście przygotowani

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.