Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejne zachorowania potwierdzone
~Biała Konwalia 6 kwietnia 2020r. o 21:01
Podobno 2 przypadek w Weber Hydraulika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam 6 kwietnia 2020r. o 21:06
Ludzie dajcie znać z jakich miejscowości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Dzwonek 6 kwietnia 2020r. o 21:07
Od wielu lat codziennie w Polsce umiera około 1200 osób w różnym wieku ( od nowo narodzonych dzieci do osób starszych ) , czy ktoś się zastanowił dlaczego te dane nie są podawane do publicznej wiadomości ? Wystarczy statystycznie połowę z tych przypadków " podciągnąć" pod COVID-19 i mamy Włoch lub Hiszpanię. Wniosek jeden. Każde państwo liczy zgony inaczej i żadne nie robi tego prawidłowo ! Wszystko zależy od tego co chce statystycznie osiągnąć !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 6 kwietnia 2020r. o 21:13
Zobaczcie jakie są statystyki umarło 107 osób wyzdrowiało 162 osoby czyli marne szanse na przeżycie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Limnantes 6 kwietnia 2020r. o 21:25
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Zobaczcie jakie są statystyki umarło 107 osób wyzdrowiało 162 osoby czyli marne szanse na przeżycie .


Ponieważ chorych było 4413 więc zmarło około 2% czyli co pięćdziesiąta osoba.

Pocieszyłem??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Dzwonek 6 kwietnia 2020r. o 21:27
Zacytuję wypowiedź z innego portalu " Obejrzycie ludzie dr Huberta Czerniaka na youtube , apeluje o to by nie nosić masek. Jeżeli używasz maski ciagle i kilka godzin , prawdopodobieństwo zachorowania jest wieksze. Tłumaczy czym jest odporność . Ludzie , nie oglądajcie tv żadnych kanałów informacyjnych ,sami ruszajcie głową! Czytałam właśnie wywiad z Łukaszenko , którego UE uwaza za dyktatora. Facet nie owina w bawełnę, apeluje do ludzi zeby zaczęli sami myśleć. Mówi wprost , że zaczyna się nowy porządek świata, bogacze się wzbogacą , a my zuborzejemy i za miske ryżu bedziemy zapieprzać!!!! Wywiad na chnnews.pl . Jest tam również o tym co mówi Bill Gates ten satanista"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Dzwonek 6 kwietnia 2020r. o 21:27
Chipowanie ludzi to już kwestia miesięcy - oczywiście dla bezpieczeństwa osób chipowanych !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Dzwonek 6 kwietnia 2020r. o 21:37
Polska jest na krawędzi bankructwa (premier), państwo stoi na brzytwie i może się zapaść (minister zdrowia), w czasie stanu klęski żywiołowej państwo ma pieniądze tylko na trzy miesiące (wicepremier).
Nic dodać , nic ująć a społeczeństwo i Policja nadal im ufa. Cóż chcieć więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !