Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obostrzenia i narodowa kwarantanna przedłużone
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2020r. o 12:22
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Policja powoli przekształca sie w milicję.
Zakupili ciężki sprzęt do walki z tłumem oraz karabiny maszynowe i ostrą amunicję.
Policjanci coraz bardziej stają sie szeryfami wymyślającymi prawo na poczekaniu , czego dowodem sa liczne filmiki na YT. Ostatnio zaczęli walić mandaty za tankowanie samochodu. Co prawda nie słyszałem, aby nasza lokalna policja tak sie zachowywała ale pewnie wszystko do czasu. Sądy zostały wyłączone. Człowiek jak wie że może bezkarnie pognębić słabszego to to robi.
Chcą nas wziąć za mordy i spacyfikować gorzej jak komuna w latach osiemdziesiątych.
Zróbmy coś bo to już przekracza wszelkie granice absurdu.


Dokładnie ... chcą nas wziąć za mordy . Córcia godzinę temu opowiadała mi o ciekawym przypadku interwencji " policjantów " z skąd ... tamś w Bolesławcu . Qurwa mać .

Tyle tylko , że z ezoterycznego punktu widzenia ... mam wrażenie , że ... ci co walą mandaty nie są ludziami , być może Jahwe , bandyta z kosmosu , traci ostatnie ... PLANETY :D

I słusznie :)

Bracia i Siostry w Duchu Stwórcy , ja pijak z dyplomem i troglodyta , proszę Was ... nie pozwólcie się wtłoczyć w granice absurdu ... zdejmijcie maski ...

Jezus mawiał , że ... " kochaj bliżniego "

Stwórca matematyką własną policzył Dusze i nikogo nie pominął :D

Stwórco ... korpus delicti ... dziękuję , ja stary pijak , alkoholik ... całe zło tego POPIERDOLONEGO świata akceptuję , bo ... zamierzam wrócić do śródełka z Promieniem

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Lubczyk niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 12:43
~~Biaława Kalmia napisał(a):
~~Kruczoczarny Lubczyk napisał(a): Nie muszą kumć bo mają samochody w odróżnieniu od ciebie chłopcze z hulajnogą.


Mają limuzyny i szoferów ... mają podwyższony standard usług medycznych i bezpośredni do nich dostęp dla swoich rodzin również ...

W odróżnieniu ode mnie dziewczynki z hulajnogą ....
Dziewczynko z hulajnogą czytaj z zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowa Morwa niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 14:32
https://mazgula.pl/aktualnosci/apel-do-sluzb-mundurowych/?fbclid=IwAR14vwttUfJIKZz51CcsY8XpUn-qySM9pseiS1TzXHe_m7k2UmONUG8gKjE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 16:11
~Cynamonowa Morwa napisał(a): https://mazgula.pl/aktualnosci/apel-do-sluzb-mundurowych/?fbclid=IwAR14vwttUfJIKZz51CcsY8XpUn-qySM9pseiS1TzXHe_m7k2UmONUG8gKjE

Dostana od kacyka 200 zł podwyżki to nas zgnoją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 kwietnia 2020r. o 16:31
70-ka na karku to trochę za późno na robienie kariery dyktatora.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Enkiant niezalogowany
11 kwietnia 2020r. o 16:48
Dr Paweł Grzesiowski o epidemii : Maski jednorazowe powinny być wyrzucane po kilkunastu minutach noszenia, ale problem polega na tym, że ludzie chodzą w nich przez 8–10 godzin. Takie maski stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
11 kwietnia 2020r. o 23:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Misiek ... Elf ... cholera wie , jak się do Ciebie zwracać :D (...)


Zwracaj się jak chcesz, jakby nie patrzeć nazywanie mężczyzny Panną też jest nieco dziwne. Powinien być Elf, misiek został z jakiegoś tam wątku o gejach, rozbawiło mnie że ktoś przyszył mi łatkę geja i tak zostało :D

skorn napisał(a): 70-ka na karku to trochę za późno na robienie kariery dyktatora.


Myślisz że on zdaje sobie z tego sprawę...?

Mój mąż już dawno mówił że szykuje nam się wojna, że będzie źle... przecież w końcu lud nie wytrzyma ciągłego ru... w d... prawda...? A może jednak ludowi się to spodobało...? Czas pokaże.

Jeszcze nie tak dawno temu było ciężko z pracą, człowiek harował za marne grosze i cieszył się że ma gdzie harować, ale czasy się zmieniły. Rynek pracownika...
Frustracja przedsiębiorców rosła z każdym kolejnym podatkiem czy inną daniną solidarnościową, która szła na rozdawnictwo przez jakie niektórym przestała się opłacać praca. Wymagano od nich podwyżek, dodatkowych benefitów, "a jak cię nie stać na pracownika to nie zatrudniaj". Frustracja rosła i trzeba było coś z tym zrobić, w końcu przedsiębiorcy muszą chcieć płacić te daniny, zatrudniać tępy lud który będzie harował na pana.
Trzeba było znów odwrócić role. Sprawić, że wzrośnie bezrobocie, żeby ci przedsiębiorcy, którzy przetrwają kryzys (ci najbogatsi, ci którzy opłacają się najbardziej) znów mogli mówić "na twoje miejsce pięciu takich pod płotem czeka". Dzięki cudownej tarczy antykryzysowej pracownik albo odejdzie, albo da się wyzyskiwać zgadzając się na obcięcie pensji i skrócenie dobowego czasu na odpoczynek do 8 godzin pracując w efekcie po 16 godzin za marne grosze (w myśl zasady chcesz zarobić więcej - pracuj więcej albo wyp... jak twój kolega ze zmiany który nie ma dziś co do gara włożyć).
Prosty lud nie będzie winił za to władzy, w końcu ta daje mu 500+, mieszkanie+, cośtamjeszcze+, będzie winił pracodawcę, czyli wszystko w porządku. Zresztą, na zastanawianie się że coś jest nie w porządku i tak nie będzie miał czasu, bo zniknie tzw. "czas wolny", będzie tylko "czas pracy", "czas na dojazd do pracy" i "czas na sen", na razie starczy beneficjentów 500+ więc "czasu na seks" też być nie musi. Pracodawca będzie dalej płacił daniny, ale będzie mógł chociaż wyładować swą frustrację każąc harować maluczkim aż padną, czyli też w porządku. Historia jak zawsze zatacza koło. Pytanie...ktoś z tym coś zrobi i wybuchnie wojna czy nieliczni powstańcy... znaczy ci...no... wykolejeni demonstranci robiący zamieszki zostaną spacyfikowani nowym sprzętem milicyjnym, a reszta ludu dalej będzie szła posłusznie za wodzem...?

Tak czy inaczej...będzie źle i tego akurat jestem pewna.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Wiciokrzew niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 7:23
misiekELF napisał(a):
Mój mąż już dawno mówił że szykuje nam się wojna, że będzie źle... przecież w końcu lud nie wytrzyma ciągłego ru... w d... prawda...? A może jednak ludowi się to spodobało...? Czas pokaże.
Koranawirus powoduje epidemie rowniez odbierania rozumu i rodzi prorokow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza