Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby zmarły w Bolesławcu
~~Niebieskawozielony Ligustr 10 kwietnia 2020r. o 19:41
TY dupolizie dla ciebie ważniesze sa wybory niż zycie ludz obyś nie zaznał tej choroby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Kuklik 10 kwietnia 2020r. o 20:16
Ło matko przed epidemią w ciągu tygodnia widziałem 10 nowych nekrologów na tablicy koło rynku i co???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Uczep 10 kwietnia 2020r. o 20:58
Prof. Wiesław Jędrzejczak zwraca uwagę na ważny problem - "obecnie pacjenci z innymi chorobami są jak gdyby w "zamrażalce" i zaczną się zgłaszać do specjalistów, gdy minie zagrożenie. To może sprawić, że system zdrowotny będzie przeładowany i tego nie wytrzyma". Czy nasz szpital po kilku tygodniach zastoju i zaległości ma plan w jaki sposób udzielić pomocy i czy jest w stanie obsłużyć wszystkich zaniedbanych pacjentów onkologicznych, neurologicznych ( stwardnienie rozsiane, Choroba Alzheimera, udary i tak dalej) , kardiologicznych , internistycznych , ortopedycznych i tak dalej, i tak dalej ... ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Goździk 10 kwietnia 2020r. o 21:22
~~Bladoróżowy Uczep napisał(a): Prof. Wiesław Jędrzejczak zwraca uwagę na ważny problem - "obecnie pacjenci z innymi chorobami są jak gdyby w "zamrażalce" i zaczną się zgłaszać do specjalistów, gdy minie zagrożenie. To może sprawić, że system zdrowotny będzie przeładowany i tego nie wytrzyma". Czy nasz szpital po kilku tygodniach zastoju i zaległości ma plan w jaki sposób udzielić pomocy i czy jest w stanie obsłużyć wszystkich zaniedbanych pacjentów onkologicznych, neurologicznych ( stwardnienie rozsiane, Choroba Alzheimera, udary i tak dalej) , kardiologicznych , internistycznych , ortopedycznych i tak dalej, i tak dalej ... ?


A Masz jakiś pomysł. Powiedzmy , że walnęła asteroida - masz pomysł. To jest jak wojna i choć jest to przykre, ludzie umierają. Kuzyn miał operację 2 tygodnie temu to chyba jakoś i gdzieś takiej pomocy się udziela. Trzeba się dowiadywać samemu. Trudne czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Uczep 10 kwietnia 2020r. o 21:25
Apeluję aby opamiętać się w rozsiewaniu paniki. Dzisiaj widziałem młoda dziewczynę, która pomimo słonecznej pogody ( praktycznie upału) szła ubrana w płaszcz ogrodniczy- przeciwdeszczowy z kapturem założonym na głowę,maskę na twarzy, gumowe rękawice , leginsy i krosy ubrane na gołe stopy ! "Ciągnęła" na smyczy psa, który miał ochotę jeszcze pospacerować.Najgorsze jest to, że paranoja rozprzestrzenia się szybciej niż COVID-19. Jak tak dalej pójdzie połowa społeczeństwa skończy u psychiatry i u psychologów, którzy tylko na to czekają. Odizolowane społeczeństwo zaczyna " wariować" . Bezstresowe wychowanie okazało się kompletna porażką w obecnej sytuacji !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Goździk 10 kwietnia 2020r. o 21:41
~~Bladoróżowy Uczep napisał(a): Apeluję aby opamiętać się w rozsiewaniu paniki. Dzisiaj widziałem młoda dziewczynę, która pomimo słonecznej pogody ( praktycznie upału) szła ubrana w płaszcz ogrodniczy- przeciwdeszczowy z kapturem założonym na głowę,maskę na twarzy, gumowe rękawice , leginsy i krosy ubrane na gołe stopy ! "Ciągnęła" na smyczy psa, który miał ochotę jeszcze pospacerować.Najgorsze jest to, że paranoja rozprzestrzenia się szybciej niż COVID-19. Jak tak dalej pójdzie połowa społeczeństwa skończy u psychiatry i u psychologów, którzy tylko na to czekają. Odizolowane społeczeństwo zaczyna " wariować" . Bezstresowe wychowanie okazało się kompletna porażką w obecnej sytuacji !


Są panikarze i to nie dziwi, ale jest takie powiedzenie, że rzeczy zakazane są nam najbardziej potrzebne choć bez zakazu nie zwrócilibyśmy na nie uwagi. Jeszcze niedawno ciężko było dziecko wygonić od komputera a teraz ciężko utrzymać go w domu. To prawda można zbzikować. Maski już niedługo będą i pewnie poddamy się temu zarządzeniu ale skoro był początek to i koniec tego szaleństwa nadejdzie. Obyśmy na ulicach wojska w OP-1 i MP-3 nie widzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Pysznogłówka 10 kwietnia 2020r. o 23:10
wystarczy że na ulicę wyjdzie jakaś nawiedzona ,

tylko że taka dżesika to ubierze się aby szokować

ale njius jest ,albo face
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Liliowiec 11 kwietnia 2020r. o 0:02
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/koronawirus-w-radomiu-kryzys-w-mazowieckim-szpitalu-specjalistycznym,1012288.html


Taki los moze dopasc szpital jednoimienny-ale wszyscy dobre usmiechy do ...no coż takiej decyzji-czas pokaze czy wszyscy ktorzy zapewniaja ze szpital jest gotowy,nie beda płakać!

"W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu koronawirusem zakaziło się już 200 osób. 112 z nich to pracownicy. Jeden z lekarzy, który wciąż jeszcze pracuje, jest już u kresu sił. - Codziennie wyjeżdża z tamtego oddziału jakiś worek, prawda, z pacjentem, który umiera na koronawirusa. To jest krajobraz jak po bitwie albo jak po wojnie - mówi lekarz z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Kryzys w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu zaczął się 18 marca. Kadra jest zdziesiątkowana. Poza setką zakażonych pracowników, 400 kolejnych poszło na zwolnienia lekarskie lub zasiłek opiekuńczy. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.