Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maseczka wielorazowa?
~~Biaława Kalmia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:24
W wieżowcu na parterze stoją takie szklane urny ... można te maski zwracać wrzucając je tam ... ja tak zrobię ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:27
~~Jasnoniebieska Karagana napisał(a): Żaden plus dla prezydenta. Ogromny minus ! To zwyczajne marnotrawstwo publicznego mienia. Dla przykładu tak wygląda PRAWDZIWA I SKUTECZNA MASKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU. Widzicie różnicę ?

[img=1587193920_07d7eur.jpg]


Proszę bardzo - nawet ktoś wziął odpowiedzialność za tę dystrybucję i się podpisał ... nie to co w Bolesławcu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Iglica niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:49
Tymczasem wczoraj w Warcie Bolesławieckiej strażacy bez medialnego szumu rozdali każdemu z mieszkańców po kilka maseczek jedno i wielorazowych. Można? Można!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siny Motylek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 10:46
Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Karagana niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 10:51
Tylko, że to nie jest "darowany koń", tylko szkapa z połamanymi nogami, kupiona za nasze, publiczne pieniądze. Roman nie kupił "za swoje" i nam podarował. Płacimy - wymagajmy gospodarności !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Niecierpek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 13:09
Ja na Prusa dostałem dzisiaj dobrą maskę i wygląda całkiem inaczej ta co na zdjęciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22255
#jaco10o77 nieaktywny
18 kwietnia 2020r. o 13:15
~~Srebrzystoszary Niecierpek napisał(a): Ja na Prusa dostałem dzisiaj dobrą maskę i wygląda całkiem inaczej ta co na zdjęciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Karagana niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 13:17
~~Jasnoniebieska Karagana napisał(a): Żaden plus dla prezydenta. Ogromny minus ! To zwyczajne marnotrawstwo publicznego mienia. Dla przykładu tak wygląda PRAWDZIWA I SKUTECZNA MASKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU. Widzicie różnicę ?Podejrzewam ze ktoś mógł te maski podmienić u mnie tez w skrzynce była dziwna maska opis nie adekwatny do rzeczywistości.Proponuje isc z tym do urzędu i pokazac - do tej maseczki w folli jest bardzo łatwy dostep-

[img=1587193920_07d7eur.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza