Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maseczka wielorazowa?
~~Celestynowa Karagana niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 13:24
pokazcie te maseczki w Urzedzie Miasta-a może to jakiś szfingiel?-do woreczka w której jest umieszczona maseczka jest bardzo łatwy dostep każdy może swobodnie wyciagac…….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Winobluszcz niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 13:38
~Siny Motylek napisał(a): Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.


Żeby to nie był koń trojański, jak pokazuje historia lepiej darowanemu kuniu w zęby jednak jest zaglądać ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Lubczyk niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 16:59
Roman jestes zwykly szmaciarz ktory sobie zrobil kpiny z mieszkancow .

Wstyd taka popeline rozdawac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 18:29
Ta maska przed niczym nie zabezpiecza.
Maska służy jedynie temu żeby milicja mogła wystawić mandat 500 zł za jej brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Ligustr niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 19:05
~~Srebrzystoszary Niecierpek napisał(a): Ja na Prusa dostałem dzisiaj dobrą maskę i wygląda całkiem inaczej ta co na zdjęciu



A ja na Prusa dostałam wczoraj taką samą jak na zdjęciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Dzwonek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 19:26
Jak ktoś uważa, że maseczka go ochroni to niech nosi na zdrowie. Jeżeli ktoś nie ma takiej potrzeby to niech nie nosi- przecież ten co nosi i tak jest przez maseczkę chroniony więc się nie zarazi ! . Pozwólmy ludziom decydować o własnym życiu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiesiołek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 19:40
A ja mam przy sobie rolkę papieru toaletowego i gumkę ze starych majtek. Taniej, co chwilę można wymienić i w razie konieczności użyć do czego innego. Na dodatek czysta ekologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowy Miłorząb niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 20:52
A ja mam lepszy pomys£ wyciąc miseczke od niepotrzebnego biustonosza dorzucic po boku gumki i lepsza maseczka niz ta co nam wrzucili do skrzynki jest bynajmiej ta miseczka wielo warstwowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.