Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przedsiębiorco! Sięgnij po wsparcie z Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego!
~Blond Krokosmia 23 kwietnia 2020r. o 21:50
Panna,dziecku poczytaj:D
Idź spać,bo porządni ludzie do pracy idą o swicie,a jeszcze inni zaraz z niej wrócą.A jeszcze inni ją zaczynają.Nie każdy ma 500 plus i przelewa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Jasnota 24 kwietnia 2020r. o 8:02
człowiek myśli a Bóg ...kryśli…-stare przysłowie na czasie .Pieniądze potrzebne sa w tej chwili naleczenie a nie na innnwacje.Koronowirus jest chorobą która najbardziej dotyka inteligencje,lekarzy,pielegniarki ksieza,it.d dyrektor nie dyrektor .jaki z tego wniosek...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Miskant 24 kwietnia 2020r. o 15:17
Bardzo dobry webinar!!! W końcu konkrety i wszystko w jednym miejscu. Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.