Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Apel za przeniesieniem terminu wyborów
~~Karmelowy Pomidor niezalogowany
1 maja 2020r. o 22:35
OJ CHOPCY Z PACZKI ten komprmis mialby byc taki jak spec ustawa?
Nie wychylaj siebo ci to zabiorą , 32 lata zajelo mi zrozumienie wiadomosci od Henia dla mojego ojca, dzieki dobrze wiedziec
PANOM JUZ DZIEKUJEMY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Kuflik niezalogowany
1 maja 2020r. o 22:38
A może panowie ze zdjęcia zaczęli się bać? Pp. gdy będą ich wybierać na kolejną kadencję to rząd też zastosuje wybory korespondencyjne i to im nie po nosie będzie....? Kto wie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielaty Zawciąg niezalogowany
2 maja 2020r. o 2:31
Ludzie w wyborach nie tylko o bezpieczeństwo zdrowotne chodzi, ale i o bezpieczeństwo podanych danych osobowych (w kopertach, które nie wiadomo gdzie trafią), o to że nie wszyscy mogą wziąć udział w wyborach, i o to że one na pewno tajne nie będą. Czy wy rozumiecie, że to hucpa a nie wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Bukszpan niezalogowany
2 maja 2020r. o 7:25
~Jasnopopielaty Zawciąg napisał(a): Ludzie w wyborach nie tylko o bezpieczeństwo zdrowotne chodzi, ale i o bezpieczeństwo podanych danych osobowych (w kopertach, które nie wiadomo gdzie trafią), o to że nie wszyscy mogą wziąć udział w wyborach, i o to że one na pewno tajne nie będą. Czy wy rozumiecie, że to hucpa a nie wybory.

Ale pisząca to osóbka ma ograniczone rozumowanie. Zapewne ma tylko jeden kanał w telewizorze i radiu, bo inne pokrętła poodpadały, gdy za komuny oglądała i słuchała przemówień zwierzchników z KCPZPR. Jak trzeba mieć zryty beret, by myśleć, że przy głosowaniu nasze dane nie są bezpieczne i każdy może sobie je zdobyć. Pustostan między uszami, nic więcej. Jeśli się mylę, to przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Werbena niezalogowany
2 maja 2020r. o 7:36
~~Karmelowy Pomidor napisał(a): OJ CHOPCY Z PACZKI ten komprmis mialby byc taki jak spec ustawa?
Nie wychylaj siebo ci to zabiorą , 32 lata zajelo mi zrozumienie wiadomosci od Henia dla mojego ojca, dzieki dobrze wiedziec
PANOM JUZ DZIEKUJEMY


No dobra , ale co powiedział Henio . Lubię słuchać i czytać , więc pytam :)

Ja , Piotr Różański zwany samochwalczo Pannazdzieckiem idę głosować na Bosego , bo uważam , że od czasu rewolucji francuskiej Bosy jest jedynym politykiem , który nie czyta z promptera. Zimny Lechu też tak potrafił . Jaro do dzisiaj to potrafi , ale chodzi o INTENCJE ...

Premierem , który zakuł nas w maski , jak jednego z francuskich królów ... przypomnij Głupia Papugo , jak miał na imię ... jest żydobankster pan Mateusz Morawiecki , który uczy swe dzieci Talmudu , nie Biblii , choć w zasadzie to to samo.

Na naszym lokalnym podwórku celebryci pchają się wyżej , sterowani bogiem Mamony.

Bosy na Prezia ... apel do Ludzi jeszcze myślących ...

... ale się rozgadała Panna o poranku drugiego maja Anno Domini 2020 :D

No dobra , ale co powiedział Henio ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawa Sośnica niezalogowany
2 maja 2020r. o 7:37
Jak są dostępne ...ku z małym kutaskiem i dużym wodogłowiem to podaj na forum swoje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
2 maja 2020r. o 7:38
~~Ognistorudy Bukszpan napisał(a):
~Jasnopopielaty Zawciąg napisał(a): Ludzie w wyborach nie tylko o bezpieczeństwo zdrowotne chodzi, ale i o bezpieczeństwo podanych danych osobowych (w kopertach, które nie wiadomo gdzie trafią), o to że nie wszyscy mogą wziąć udział w wyborach, i o to że one na pewno tajne nie będą. Czy wy rozumiecie, że to hucpa a nie wybory.

Ale pisząca to osóbka ma ograniczone rozumowanie. Zapewne ma tylko jeden kanał w telewizorze i radiu, bo inne pokrętła poodpadały, gdy za komuny oglądała i słuchała przemówień zwierzchników z KCPZPR. Jak trzeba mieć zryty beret, by myśleć, że przy głosowaniu nasze dane nie są bezpieczne i każdy może sobie je zdobyć. Pustostan między uszami, nic więcej. Jeśli się mylę, to przepraszam.

Nie mylisz się masz puściutko między uszami jak w bębnie ,to nie będą wybory a jeśli chcesz to dam ci 6 kart do głosownia za darmo, bo ja wycieram sobie papierem toaletowym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
2 maja 2020r. o 7:52
i tak trzymaj...:)

''...od mieszczącego się w Wieliczce podwykonawcy EDC Expert Communication, miały wyciec do polityków pakiety wyborcze. Jako pierwszy ujawnił go kandydat na prezydenta Stanisław Żółtek.''

''wyciekną'' kiedyś i pesele ...
a ja osobiście mam daleko w tyle ''kartofla'' sasina i jego pomysły ...

te pakiety można porównać do ulotek żabki czy kauflandu które zaśmiecają mi skrzynkę ...
podobnie jak tamte i te tak potraktuję ...

swoja drogą ciekawi mnie ile pakiecików mi wrzucą do skrzynki bo córa jest tutaj zameldowana ale mieszka z lekka w innym miejscu ...

czy sasinek wie o tym?
ciekawe czy te pakieciki będą aktualne za miesiąc czy dwa bo dat na nich podobno nie ma ...
czy ''kartofel'' po prostu ponownie będzie drukował kolejne?

dlaczego nie?...przecież nie robi tego za swoje ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.