Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
17 października 2022r. o 16:21
https://tvn24.pl/polska/afera-podsluchowa-newsweek-nagrania-polskich-politykow-sprzedane-rosyjskim-sluzbom-komentarze-polityczne-6167043

Pisowscy bandyci nie wygracie juz zadnych wyborow bo będziecie siedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
17 października 2022r. o 19:32
Kazdy zakup luksusowych dóbr przez administracje samorządową i centralną jest wprost okradaniem suwerena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Grab niezalogowany
14 listopada 2022r. o 13:53
Wczoraj Apostoł Paweł mówił: Bracia, sami wiecie, jak należy nas naśladować, bo nie wzbudzaliśmy wśród was niepokoju ani u nikogo nie jedliśmy za darmo chleba, ale pracowaliśmy w trudzie i zmęczeniu, we dnie i w nocy, aby dla nikogo z was nie być ciężarem.... Słyszymy bowiem, że niektórzy wśród was postępują wbrew porządkowi: wcale nie pracują, lecz zajmują się rzeczami niepotrzebnymi.
Szkoda, że dzisiejsi biskupi i księża nie rozumieją tego, że te słowa skierowane są właśnie do nich... niestety także ksiądz Roman, który głosił homilię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Kielichowiec niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 8:38
Jeżeli KK w Polsce chce dalej tracić wiernych to niech dalej Bazylika zaprasza takich profesorów głoszących tezę kościoła oblężonego... mówi x. profesor o męczennikach i automatycznie zapomina o tym co wyrządził KK ludziom w Europiem, obu Amerykach... niech pierwszy rzuci kamień!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Igrek niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 10:36
Pytanie do redakcji - czy próbujecie iść drogą istotnych ws. KK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziadek niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 10:44
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): https://tvn24.pl/polska/afera-podsluchowa-newsweek-nagrania-polskich-politykow-sprzedane-rosyjskim-sluzbom-komentarze-polityczne-6167043

Pisowscy bandyci nie wygracie juz zadnych wyborow bo będziecie siedzieć.

Znaczy się dorżniecie watahę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 10:47
~~Ciemnobrązowy Kielichowiec napisał(a): Jeżeli KK w Polsce chce dalej tracić wiernych to niech dalej Bazylika zaprasza takich profesorów głoszących tezę kościoła oblężonego... mówi x. profesor o męczennikach i automatycznie zapomina o tym co wyrządził KK ludziom w Europiem, obu Amerykach... niech pierwszy rzuci kamień!

Wiesz że coś gdzieś dzwoni, ale nie do końca rozumiesz o co chodzi. Winy, o których mówisz, to głównie działalność protestantów. A to nie to samo co KK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Kuningamia niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 17:00
~~dziadek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): https://tvn24.pl/polska/afera-podsluchowa-newsweek-nagrania-polskich-politykow-sprzedane-rosyjskim-sluzbom-komentarze-polityczne-6167043

Pisowscy bandyci nie wygracie juz zadnych wyborow bo będziecie siedzieć.

Znaczy się dorżniecie watahę?


Nie obrażaj watahy. To pożyteczne i mądre zwierzęta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Inwestycje
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE