Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

~~Skurwysyny pisowce niezalogowany
12 grudnia 2022r. o 20:15
https://tvn24.pl/polska/klub-parlamentarny-pis-omowil-glosowania-w-sejmie-w-tym-budzetowe-pytania-o-zbigniewa-ziobro-6465985

Klej bredzi gozej niż pinoko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
12 grudnia 2022r. o 21:37
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Groszek napisał(a): Jeżeli już Proboszcz chce rzucać oskarżenia to niech używa słów, które rozumie... media libertyńskie to media wolne i niezależne, a nie te przyklaskujące tylko jednej opcji politycznej. Robi się to co raz to bardziej niesmaczne, bo jak mam tłumaczyć dzieciom te brednie? To niech może Premier Morawiecki z żoną sfinasuje remont Bazyliki z pieniędzy, które zarobił na gruntach kupionych od Księdza kolegi? No bo jak, głosząc takie poglądy, zwracać się o pieniądze do Unii Europejskiej, gdzie wolność to podstawa ?

Wolność to bardzo trudne słowo. Aby je lepiej zrozumieć, należałoby przemyśleć hasło - tyle wolności, ile odpowiedzialności.
Aby cie troszkę ukierunkować, może posłużę się przykładem. Załóżmy się że jestem człowiekiem wolnym bez żadnych ograniczeń. Wtedy, jeśli staniesz na mojej drodze do szczęście, mogę cię, po prostu rozdeptać. Coś nam jednak mówi, że to jednak niezupełni tak powinno być z ta wolnością, bo jak widać dobro jednego przekłada się na krzywdę drugiego i w ten sposób wkrótce byśmy się powybijali. Sama wolność musi mieć więc jakieś ograniczenia. A ograniczenia ładnie nam zagrają, gdy do wolności dołączymy właśnie odpowiedzialność.
Czysta wolność to pusty termin, którym miesza się ludziom w głowach. A europejskie lewactwo uwielbia ogłupiać ludzi, oj lubi. Głupimi łatwiej rządzić.

Widzisz Wielebny:) lewactwo unijne jest be, ale jak po kasę z UE to czarne kurły piersi łapy wyciągają :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ryh niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 8:26
niemcy mają wielkie czebole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 12:58
"500 zł od rodziny, 250 zł od osób mieszkających samotnie, a dodatkowo od każdego 75 zł "zrzutki" na organistę – to "składka kolędowa" z parafii w Narwi na Podlasiu"

"Nie ma nic za darmo"
– tłumaczy, ale nie ujawnia, ile parafia zbiera z datków na tacę i czy ta kwota nie wystarczyłaby np. na opłacenie wynagrodzenia organisty"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Kopytnik niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 17:30
ksiondz ,pominął kościelnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karol niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 10:08
PiS pozbawiło emerytur nawet sprzątaczek zatrudnionych w MSW w okresie PRL. Natomiast ksiądz donoszący do SB jako TW "Pątnik", który sprzedał Morawieckiemu za 700 tys. zł grunty warte 4 mln zł, został awansowany przez Dudę do stopnia generała brygady. PiS to SB-cka pajęczyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kutasy pisowce niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 10:11
Czy obajtek będzie miał iście ministerialne warunki we więzieniu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Chmiel niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 15:02
Zbliż się kolejny finał WOŚP... czy tradycyjnie Bazylika znowu "obsmaruje" Orkiestrę uciekając się do kłamst i imaginacji? Czyja tym razem kolej? Czy kolejny raz będzie to x. Roman czy tym razem ktoś inny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!