Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mural skończony
~Czerwonozłota Trzmielina niezalogowany
22 lipca 2020r. o 8:29
Sorry, kiczowaty wytwór. Szkoda elewacji budynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnożółty Mak niezalogowany
22 lipca 2020r. o 10:40
To symboliczne miasto powinno bardziej przypominać Bolesławiec, tu bardzo mało starannie. Wieże mogły przypominać 3 nasze miejskie wieże. Pomysł świetny, ale reszta już niekoniecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Krokus niezalogowany
22 lipca 2020r. o 10:59
~Chabrowa Petunia napisał(a): Jaskrawożółty Krokus napisał:
"Oczywiście autor tego dzieła spełnił wizję projektanta. Więc nie obrażając autora projektu to jest to ..........jw."

Jeżeli ktoś inny to zaprojektował, to on jest autorem, a tem kto malował - wykonawcą.
Wiem, napisałem zbyt zawiłe zdanie, więc mogłeś nie zrozumieć. Ale już mi się nie chce tego Tobie tłumaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Mieczyk niezalogowany
22 lipca 2020r. o 14:39
Tragedia, marny projekt i to z błędem ortograficznym!!!Ale kasę zgarnięto !!! A może te pieniądze warto było przekazać pracownikom służby zdrowia? Co oni mają z tego murala? Hańba kolejna dla miasta. Dali zarobić kolejny raz swojemu kolesiowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowa Trytoma niezalogowany
22 lipca 2020r. o 18:29
Skończony? A ja myślałem że to jest szkic pod coś pięknego, co będzie dopiero tworzone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Czubatka niezalogowany
22 lipca 2020r. o 19:00
Piękny!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Liatra niezalogowany
24 lipca 2020r. o 11:56
Poziom artystyczny muralu to dno zrobione jak wszystko w Bolesławcu na fali jakiejś mody (podobnie jak fontanna w rynku, podświetlane drzewka z alliexpress i inne tendety). To jest rysunek dziecka z podstawówki. Gdzie temu czemuś do murali, choćby z czasów PRL. Co do samego podziękowania medykom za ich heroiczne czyny tu cytat medyka: "Jakie heroiczne czyny?" ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrązowy Kasztanowiec niezalogowany
25 lipca 2020r. o 18:31
Polacy mają faktycznie jakąś przypadłość, że wszystko jest brzydkie, nie potrzebne, a po co? A na co? A za drogie? A nie tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.