Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Solidarni niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 17:08
Wspaniała uroczystość była dzisiaj pod pomnikiem solidarności , dziękujemy za pamięć o tych co uwolnili Polskę spod kieratu
I Dyktatury Jaruzelskiego 13.12.1981
PAMIĘTAMY !!!!

CZARNY DZIEŃ 13.12.2023
Też zapamiętamy !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Inkarwilla niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 17:42
mroczne czasy Pis minęły
też 13-go Grudnia 2023
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 18:13
~~Stalowa Inkarwilla napisał(a): mroczne czasy Pis minęły
też 13-go Grudnia 2023

Tylko niemieckiego będę musiał się na starość uczyć , myślę że bratu pomoże. A za rok ,jak będę sprzedawał swoje patriotyczno- niepodległościowe truskawki, sam się z Niemcem dogadam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 18:40
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowa Inkarwilla napisał(a): mroczne czasy Pis minęły
też 13-go Grudnia 2023

Tylko niemieckiego będę musiał się na starość uczyć , myślę że bratu pomoże. A za rok ,jak będę sprzedawał swoje patriotyczno- niepodległościowe truskawki, sam się z Niemcem dogadam.



Oj bracie , na starość ty zmysły postradał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 21:38
Wszystko rozumiem: walka polityczna, itd. Ale dlaczego w ustach polityków PiS stopień podpułkownika służb specjalnych wolnej Polski, jakiego dosłużył się w UOP Bartłomiej Sienkiewicz brzmi jak inwektywa? Ja tam za Kaczyńskiego nie narzekam, walczę teraz jako sędzie Trybunału Konstytucyjnego o demokrację .Dawniej różnie bywało, ale zawsze walczyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 11:12
ale fajnie....
jak to śmieszno- głupio wygląda teraz ten plakacik w sejmie z gębami wąsika i kamińskiego a pod nim logo ''s'' ;D

ale czy to czasem nie jest teraz prawdziwe? ...gęby przestępców na takim tle dają do myślenia ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 19:48
Z Funduszu Sprawiedliwości Ziobry 2,5 mln zł dotacji poszło na badanie prześladowań chrześcijan w Polsce. W Polsce! Chrześcijan! A na naszej granicy umierają ludzie. - Trzymajcie mnie dwóch, bo jednemu nie ma co - jak mawia pewna moja znajoma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 17:44
''Spotkanie władz Solidarności z dr. Karolem Nawrockim. Piotr Duda: Nie pozwolimy zaorać IPN-u

- Instytut Pamięci Narodowej to jest dziecko Solidarności. Nie pozwolimy, żeby został, mówiąc po związkowemu, zaorany - powiedział Piotr Duda po dzisiejszym posiedzeniu Konwentu Przewodniczących Zarządów Regionów i Sekretariatów Branżowych NSZZ „Solidarność”.

niezły ''jajcarz '' z tego dudy...
to przypadłość chyba każdej dudy...;D

jeden już dawno ''zaorał '' tą ''s'' i to o wiele wcześniej a drugi właśnie dokonuje po raz wtóry ''samozaorania''...;D
nawet w Davos nie chcieli go słuchać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu