Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Znajomy radny niezalogowany
23 maja 2024r. o 12:29
A swojej działalności jako radny -bezradny też się wstydzisz i nie przyznasz?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Driakiew niezalogowany
23 maja 2024r. o 14:26
''Kto z tej mównicy mówił, "chcemy współpracować z Rosją, taką, jaka ona jest"? Kto? Donald Tusk! ''

no i jeszcze np. Kornel Morawiecki...;D
ten nie tylko do tego nawoływał ale nawet za najbliższych przyjaciół partyjnych miał ludzi powiązanych z Kremlem...

teraz można zrozumieć jego ''solidarność'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Jukka niezalogowany
23 maja 2024r. o 14:54
~~Znajomy radny napisał(a): ~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a): Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a): właśnie dlatego cały w strachu ma dylemat...
jako ''tajemniczy Dan Pedro'' jest bezpieczniejszy...;D
wie że jako zalogowany zbierze po ''garbie'' i znowu będzie tu łkał i ronił łzy w bezsilnej złości że nie ma argumentów na obronę ...
cienki boluś z niego i tyle...;D

Kiedyś na NK jeden z Poznania się chwalił ,był internowany w Stanie Wojennym i jest w tej Encyklopedii Solidarności, jak kumple o nim nie zapomnieli i dzięki nim mógł kupić sobie pierwsze w życiu auto :)dostał za free łożyska z Zakładów Cegielskiego które rozbijał i osobno sprzedawał mosiądz i resztę :)ciekawe co i ile Luckowi odpalili że, mógł sobie gospodarstwo z ziemią w Ocicach kupić :)Ktoś coś? :)


Pracowałaś w zakładach Cegielskiego, byłeś w Solidarności, przypomnij się kolegom, może jesze mają łożyska dla ciebie. historyk pogrzenie w Jelebnie gorze w Archiwóm?
Lucek, a coś Ty dostał za rozwalenie Wizowa? może jakiś historyk pogrzebie w Jeleniej Górze w Archiwum? i znajdzie listy z pochodów 1 Majowych gdzie byłeś jako pierwszy podpisany? za darmo nie kupiłeś w latach 80-tych gospodarki w Ocicach :) towarzyszu Lucku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Jukka niezalogowany
23 maja 2024r. o 14:57
~~Modra Jukka napisał(a): ~~Znajomy radny napisał(a): ~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a): Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Języczka napisał(a): właśnie dlatego cały w strachu ma dylemat...
jako ''tajemniczy Dan Pedro'' jest bezpieczniejszy...;D
wie że jako zalogowany zbierze po ''garbie'' i znowu będzie tu łkał i ronił łzy w bezsilnej złości że nie ma argumentów na obronę ...
cienki boluś z niego i tyle...;D

Kiedyś na NK jeden z Poznania się chwalił ,był internowany w Stanie Wojennym i jest w tej Encyklopedii Solidarności, jak kumple o nim nie zapomnieli i dzięki nim mógł kupić sobie pierwsze w życiu auto :)dostał za free łożyska z Zakładów Cegielskiego które rozbijał i osobno sprzedawał mosiądz i resztę :)ciekawe co i ile Luckowi odpalili że, mógł sobie gospodarstwo z ziemią w Ocicach kupić :)Ktoś coś? :)


Pracowałaś w zakładach Cegielskiego, byłeś w Solidarności, przypomnij się kolegom, może jesze mają łożyska dla ciebie.
Lucek, a coś Ty dostał za rozwalenie Wizowa? może jakiś historyk pogrzebie w Jeleniej Górze w Archiwum? i znajdzie listy z pochodów 1 Majowych gdzie byłeś jako pierwszy podpisany? za darmo nie kupiłeś w latach 80-tych gospodarki w Ocicach :) towarzyszu Lucku :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Budleja niezalogowany
23 maja 2024r. o 14:57
Solidarność załatxiła Wizów i Konrad
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Mak niezalogowany
23 maja 2024r. o 15:51
~~Kasztankowa Budleja napisał(a): Solidarność załatxiła Wizów i Konrad

większej głupoty nie czytałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Driakiew niezalogowany
23 maja 2024r. o 15:54
później wpadnę bo teraz maeczyk ...marna stawka na naszych bo tylko 1,47 ale myślę że Serbia i Kuba mi pomogą...
ciężki mecz zapowiada się Holandii z Turkami ale postawiłem na ''tulipanów''...;D

teraz kawka i meczyk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
23 maja 2024r. o 16:48
~~Kasztanowordzawy Driakiew napisał(a): później wpadnę bo teraz maeczyk ...marna stawka na naszych bo tylko 1,47 ale myślę że Serbia i Kuba mi pomogą...
ciężki mecz zapowiada się Holandii z Turkami ale postawiłem na ''tulipanów''...;D

teraz kawka i meczyk...

A później wrócisz do kłamstw i manipulacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza