Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Czerwonobrązowy Bukszpan niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 17:38
Po co miałby się przed tobą tłumaczyc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 18:11
Tu oczywiście nie musi a tłumaczenia nich zachowa raczej na Policję bo wygląda na to że będzie miał z czego. Z czegoś czego jak widać się boi.
Zapytaj mnie czy ja opublikowałem jakiś post z czyimiś danymi . Od razu bez zastanowienia ci odpiszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:15
~~obserwator napisał(a): Tu oczywiście nie musi a tłumaczenia nich zachowa raczej na Policję bo wygląda na to że będzie miał z czego. Z czegoś czego jak widać się boi.
Zapytaj mnie czy ja opublikowałem jakiś post z czyimiś danymi . Od razu bez zastanowienia ci odpiszę.

Odwaga anonima godna " pozazdroszczenia " , ty nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany , ośmieszasz się " , ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, odważny przy klawiaturze, ha ha ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:45
~~Krzewiasta akacja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Tu oczywiście nie musi a tłumaczenia nich zachowa raczej na Policję bo wygląda na to że będzie miał z czego. Z czegoś czego jak widać się boi.
Zapytaj mnie czy ja opublikowałem jakiś post z czyimiś danymi . Od razu bez zastanowienia ci odpiszę.

Odwaga anonima godna " pozazdroszczenia " , ty nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany , ośmieszasz się " , ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, odważny przy klawiaturze, ha ha ha ha ha ha ha


Ty sam siebie rozumiesz? Rozumiesz co piszesz ?
'' nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany ,''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Śliwa niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:47
Pomnik Pułsudskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 20:00
~~obserwator napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krzewiasta akacja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Tu oczywiście nie musi a tłumaczenia nich zachowa raczej na Policję bo wygląda na to że będzie miał z czego. Z czegoś czego jak widać się boi.
Zapytaj mnie czy ja opublikowałem jakiś post z czyimiś danymi . Od razu bez zastanowienia ci odpiszę.

Odwaga anonima godna " pozazdroszczenia " , ty nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany , ośmieszasz się " , ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, odważny przy klawiaturze, ha ha ha ha ha ha ha

Ty sam siebie rozumiesz? Rozumiesz co piszesz ?
'' nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany ,''

Wiesz kim jest np. zalogowany oprych , qwax, PRL-ek. PanM i Lucjan sami się przedstawili kim są, fa,l, co - zdekonspirował jego kolega ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 20:25
Pytam czy ty sam rozumiesz co piszesz.

'' nie masz odwagi pisać anonimowo jako zalogowany ,''

Czy ty rozumiesz różnice w tym że jeden i drugi sami się tu przedstawili więc do nikogo nie mogą mieć pretensji jeśli ktoś będzie pisał do nich z nazwiska.
Jeden startując na stanowisko prezydenta nawet udzielał wywiadu . Drugi chcą być w centrum zainteresowania i przedstawić się jako opozycjonista sam tu siebie przedstawił.
Jeśli jednak oni będą pisać o innych podając ich dane mogą odpowiadać za to karnie.
Idąc tym tropem dalej jeśli ktokolwiek z tych których wymieniłeś zaloguje się i pod swoim nickiem i będzie powielał czyjeś dane nawet w cytacie będzie odpowiedzialnym za coś co można podciągnąć pod ,,przetwarzanie danych''
A to jest już działaniem nieuprawnionym .
Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że niewiele do ciebie potrafi dotrzeć a jeszcze mniej potrafisz zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 17:55
Obecność uzurpatora Dudy na obchodach rocznicy Solidarności Lecha Wałęsy, plugawi i szmaci tę uroczystość. Gostek, który dehumanizował jak nazista osoby LGBT, i pomagał Staremu Dziadowi budować system autorytarny, bredzi o walce o wolność. Ten drugi Duda od Solidarności też nie lepszy. Plują w twarz ludziom starej Solidarności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu