Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od soboty cała Polska żółtą strefą
~~Paliowa Jukka niezalogowany
9 października 2020r. o 7:13
~Brązowawożółty Żeniszek napisał(a): W d mam te strefy zolte czerwone itd. Zadnej maseczki nie będę nosił. Nikt mnie nie zmusi żebym siebie narażał na utratę zdrowia przez oddychanie w maseczce! Żadne badania nie potwierdzają ze maseczki pomagają, maseczki są bez atestów! Proste!
Powiedzieć z jesteś GŁUPI,to nic nie powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Bieluń niezalogowany
9 października 2020r. o 7:40
Cytat :Na obszarze województwa lubelskiego wprowadzono Poleceniem Wojewody Lubelskiego z dnia 12 marca 2020 r. zakaz odwiedzin pacjentów przez osoby spoza szpitala, jednakże dopuszcza się możliwość odwiedzin pacjentów w stanie bardzo ciężkim, których rokowanie co do przeżycia lub utraty zdrowia jest poważne. Zgodnie z zasadą wyrażoną w art. 33 ust. 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta pacjent podmiotu leczniczego wykonującego działalność leczniczą w rodzaju stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne ma prawo do kontaktu osobistego, telefonicznego lub korespondencyjnego z innymi osobami. Należy pacjentowi umożliwić kontakt z rodziną w sytuacji zagrożenia życia. Oczywiście w tej sytuacji, muszą być przestrzegane wszelkie reguły sanitarno-epidemiologiczne.
Ciekawe ilu pacjentów odwiedzono w czasie obowiązywania zakazu .Trutnie z pisu mogą wszystko a wy raby nic tylko zasuwajcie na ich utrzymanie.Biedny dyrektor nie można określić źródła zakażenia ,pewnie jak się nie przestrzega procedur to wynik są jakie są.Poseł niewinny może zakaził się w szpitalu?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 października 2020r. o 8:23
~Brązowawożółty Żeniszek napisał(a): W d mam te strefy zolte czerwone itd. Zadnej maseczki nie będę nosił. Nikt mnie nie zmusi żebym siebie narażał na utratę zdrowia przez oddychanie w maseczce! Żadne badania nie potwierdzają ze maseczki pomagają, maseczki są bez atestów! Proste!

Przyłbica tez szkodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Mięta niezalogowany
9 października 2020r. o 8:44
Ustawy nie ma ,to i szmaty na ryju nie ma tylko ...e noszą szmate na ryju.Straszą was w tej tv głupotami , a wy posłuszne barany spełniacie głupie rozporządzenia ,a oni sie z was śmieją.Rozporządzenie noszenia maski,Musi być uchwała ,a uchwały nie ma ,Od 10 powiadasz , a to nie od tego dnia kiedy miały być protesty ogólnopolskie,a to ciekawe ,obostrzenia nie zablokują kraju i protesty sie odbedą i wywieżć tych drani na taczkach na szafot.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Pustynnik niezalogowany
9 października 2020r. o 9:58
Premier Morawiecki 20.04.2020 r
"Szanowny panie prezydencie, Pani Marszałek, Wysoka Izbo !
Na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata, świata po koronawirusie.Wiemy że to co się dzieje dzisiaj będzie miało wpływ na Polskę, na Europę na Świat za pięć , za dziesięć lat.

Szef Sanepidu Pinkas 20.09.2020.
Wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę Covid-19.Taki stan ducha żeby każdy chciał ją mieć, bo to jest dla mnie niezwykle ważne.

Więcej nie potrzeba wiedzieć że jest to z góry ustalony plan , plan pandemii, plan depopulacji , plan nowego porządku świata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Śnieguliczka niezalogowany
9 października 2020r. o 10:18
Ministrowie sobie odwiedzają rodziny w szpitalu, chociaż są na kwarantannie, a Wam karzą nosić szmaty na gębach ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Pustynnik niezalogowany
9 października 2020r. o 10:45
Nosząc maseczkę zarażasz siebie i innych.Wypowiedz wirusologa prof.Guta w tvp.info
https://youtu.be/BEVh5bnle2c
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 października 2020r. o 11:21
https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-taka-jest-prawda-wiemy-ile-osob-zabila-grypa-zapalenie-pluc-i-covid-6562422776592896a

Panna - Piotrze Ty z tego co wiem od Przemka który pokazał mi efekty Twojej pracy
jesteś niezłym fachowcem w swojej branży .
Przeczytaj artykuł który wkleiłem i skomentuj , dlaczego o to proszę , czytając Twoje , przepraszam w mojej ocenie wypociny odnośnie pandemii uważam że w tej dziedzinie lepiej abyś zamilczał lub zapoznał się z opiniami fachowców - wirusologów a nie skrajnie nieodpowiedzialnej mniejszości .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego